עזרה בעיצוב פנים

אדריכלות ועיצוב פנים >> תוכן מקצועי

אלתר ספרים עושים בית הספר לקפסולות
את איציק אלתר פגשתי ביינות לעשרות ארגזים, קפסולות באריזה, רשימות ממוחשבות, ואתר און ליין המתעדכן כל רגע בהזמנה נוספת. "את רואה? " הזמין אותי...
עיצוב משנה חיים
בית כנסת לשימור בנחלאות מ- 1877 חשבתם פעם מדוע חברות הייטק משקיעות תקציבי עתק בעיצוב חללי העבודה? מדוע חנויות משקיעות מיליוני שקלים בעיצוב...
לא הכל דבש, מתנות לראש השנה לעובדים שאוהבים לחדש
חשוב להבין, שחלוקת מתנות לפני חגים משדרת לעובדים שאתם שמים לב אליהם, שאתם חושבים עליהם ולא עוד מטלה משעממת שיש לכם לעשות במהלך השנה על מנת לצאת...
בשעה טובה, הגיע הזמן לטפל בבית הכנסת!
שהחיינו קיימנו והגיענו לזמן הזה! הרבה זמן המתנתם לרגע הזה, תפילותיכם נענו ואתם יכולים סוף סוף לצאת לדרך ולהתחיל את פרויקט בית הכנסת שלכם. אוקיי...
5.00 star(s) 1 ratings

ללה בינט

משתמש רשום
בס"ד

אני מאד רוצה ללמוד עיצוב פנים ואשמח לדעת אם יש למישהו מידע על קורס בעניין, כמה עולה, ואיפה.
אני מעדיף קורס ערב ורק עיצוב פנים ולא הנדסאי וכד'

תודה רבה על העזרה

Yahalom3D

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
עיצוב גרפי
מכללת אורט כפ"ס. קח בחשבון שיותר מתשעים אחוז מהסטודנטים אינם בנים... והאוירה חילונית. זה לימודים של שנתיים, משהו כמו שני ערבים בשבוע, ואתה מסיים עם תעודת מעצב(ת) פנים.
מצד שני יש לך את הלימודים במכון החרדי להכשרה מקצועית שליד מכון מור, שם אתה יכול להרביץ לימודי הנדסאי אדריכלות, גם כלימודי ערב, אמנם יותר אינטסיביים, אבל הם גם כוללים קורס של עיצוב פנים, וסמכויות התכנון שלך יותר רחבות, והאוירה אינה חילונית.
בסופו של דבר, בשני האופציות, ומן הסתם בעוד הרבה אחרות, התלמידים המצליחים הם אלו שיוצאים מהריבוע של הלימודים ומעשירים את עצמם בסוגיות עיצוביות בפורומים של עיצוב פנים, כמו בארכיג'וב, ובספרות מקצועית, ובהרבה שרבוט של סקיצות.

ללה בינט

משתמש רשום
לא זה אני מחפש

נכתב ע"י Davidya;290561:
מכללת אורט כפ"ס. קח בחשבון שיותר מתשעים אחוז מהסטודנטים אינם בנים... והאוירה חילונית. זה לימודים של שנתיים, משהו כמו שני ערבים בשבוע, ואתה מסיים עם תעודת מעצב(ת) פנים.
מצד שני יש לך את הלימודים במכון החרדי להכשרה מקצועית שליד מכון מור, שם אתה יכול להרביץ לימודי הנדסאי אדריכלות, גם כלימודי ערב, אמנם יותר אינטסיביים, אבל הם גם כוללים קורס של עיצוב פנים, וסמכויות התכנון שלך יותר רחבות, והאוירה אינה חילונית.
בסופו של דבר, בשני האופציות, ומן הסתם בעוד הרבה אחרות, התלמידים המצליחים הם אלו שיוצאים מהריבוע של הלימודים ומעשירים את עצמם בסוגיות עיצוביות בפורומים של עיצוב פנים, כמו בארכיג'וב, ובספרות מקצועית, ובהרבה שרבוט של סקיצות.

אני מפורש אמרתי לא רוצה הנדסאי וכד' רק עיצוב פנים
מישהו יודע משהו על סטודיו B6 או דיפלומה של האוניברסיטה הפתוחה

תודה מראש למשיבים

Yahalom3D

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
עיצוב גרפי
B6 ככל הידוע לי הם מכינה ללימודי אדריכלות לתואר BA. הם אמורים לעזור לך לעבור את מבחני הסף שם. אולי הם גם פתחו בצפר לעיצו"פ. לא יודע. בכל אופן הבנתי שהאוירה שם די חילונית. אם אתה באמת רוצה לברר פרטים לעומק ולא אכפת לך מהאוירה במקום הלימודים, היכנס לפורום עיצוב פנים באתר ארכיג'וב ותשאל שם.

למעלה