עזרה בעיצוב מטבח

לילי 1

משתמש מקצוען
שלום
מעלה שרטוט של הבית שלי
אני בשלב המטבח, (עובדים על אינסטלציה וחשמל)
אשמח מאוד להתייחסות. המטבח ממוקם בצד שמאל למטה, החלון מערבי
בפינה הריקה מתוכנן שולחן. אין לי כרגע תכנון עם מידות מפורטות יותר
אשמח להתייחסות ורעיונות בכללי, ובפרט:
1. הפרופורציות בין חלבי לבשרי
2. ההפרדה בין בשרי לחלבי
3. מיקום המיקרוגל- ממוקם כרגע בצד ה"גבוהים". נראה לי לא נח, הייתי רוצה מעל השיש
4. יש מקום למקפיא. אין לי כזה כרגע אבל בעתיד יהיה. מה כדאי לעשות עם השטח הזה בינתיים שלא ישאר פתוח ו"בלאגן בעיניים"

לא מצליחה להעלות כקובץ תמונה פתוח

קבצים מצורפים

• תכנון קירות.pdf
    KB 59.8 · צפיות: 10

זכוכית

משתמש פעיל
בגדול, במקום מקפיא את יכולה לשים ארון עם גלגלים ברוחב של המקום הפנוי, כשתקני מקפיא בעז"ה תוציאי את הארון,
לגבי המיקרוגל התכוונת מעל השיש בארונות העליונים? נראה לי גבוה מידי ולא נח, וגם תופס מקום אחסון של כלים,
על השיש עצמו? חבל להקטין את משטח העבודה, לאמא שלי יש מקרוגל (שניים) בגוש גבוהים וזה ממש לא מפריע, אפילו מאוד נח!

התגנב לי פתאום רעיון לתכנון קצת שונה למטבח, את השולחן לשים בכניסה למטבח ממול הגוש גבוהים (מקווה שיש שם מספיק מקום שלא יחסום את הכניסה) מיד אחרי השולחן יתחיל השיש ויהיה בצורת ר' או אפילו ח', בהנחה שיש שם חלון ולא יציאה לגינה.
ככה תרויחי עוד משטחי עבודה ועוד מקום אחסון,

ודבר נוסף שחשבתי, ליד המכונת כביסה אפשר לשים ארון מעילים או ארון שירות.

והמלצה אישית,
אנחנו גם תכננו דירה חדשה ב"ה ואחרי הרבה נסיונות ורעיונות אין כמו לתכנן מטבח עם אדריכלית מנוסה שרואה את הדברים כבעלת מקצוע ומתוך ניסיון עם לקוחות.

בהצלחה רבה ושיהיה בשעה טובה!

לילי 1

משתמש מקצוען
נכתב ע"י yber;2334667:
בגדול, במקום מקפיא את יכולה לשים ארון עם גלגלים ברוחב של המקום הפנוי, כשתקני מקפיא בעז"ה תוציאי את הארון,
לגבי המיקרוגל התכוונת מעל השיש בארונות העליונים? נראה לי גבוה מידי ולא נח, וגם תופס מקום אחסון של כלים,
על השיש עצמו? חבל להקטין את משטח העבודה, לאמא שלי יש מקרוגל (שניים) בגוש גבוהים וזה ממש לא מפריע, אפילו מאוד נח!

התגנב לי פתאום רעיון לתכנון קצת שונה למטבח, את השולחן לשים בכניסה למטבח ממול הגוש גבוהים (מקווה שיש שם מספיק מקום שלא יחסום את הכניסה) מיד אחרי השולחן יתחיל השיש ויהיה בצורת ר' או אפילו ח', בהנחה שיש שם חלון ולא יציאה לגינה.
ככה תרויחי עוד משטחי עבודה ועוד מקום אחסון,

ודבר נוסף שחשבתי, ליד המכונת כביסה אפשר לשים ארון מעילים או ארון שירות.

והמלצה אישית,
אנחנו גם תכננו דירה חדשה ב"ה ואחרי הרבה נסיונות ורעיונות אין כמו לתכנן מטבח עם אדריכלית מנוסה שרואה את הדברים כבעלת מקצוע ומתוך ניסיון עם לקוחות.

בהצלחה רבה ושיהיה בשעה טובה!

תודה על ההתייחסות

יש לי אדריכל שמתכנן את הדירה. לגבי המטבח, לא הרגשתי בטוחה
לגבי המקרוגל- חשבתי לתת לו מדף מונמך מעט בארונות העליונים. לא מסורבל להעביר צלחת מרק מלאה למיקרוגל בצד השני של אזור העבודה? וההעברה אחר כך לשולחן?

לגבי הרעיון לעיצוב שונה למטבח- כיוונת לדעת גדולים... בגלל שהפסדתי גישה לחלון והתווסף לי פינה או שתיים שקשה לנצל ועולה כפול, ויתרתי על הרעיון
הרעיון שלך לארון על גלגלים הוא ממש מעולה. תודה!
(ולגבי הפינת כביסה, מתוכנן שם ארון גדול)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה