עזרה בנושא תיאום מס

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
אשמח מאוד שמישהו יוכל לעזור לי בעניין
אשתי לפני לידה ובשנה האחרונה היא עבדה בכמה מקומות דהיינו מתחילת שנה הלועזית ועד לחודש שביעי היא עבדה במשרד ופעם בשבוע היא עבדה בצהרון במילוי מקום, עכשיו בחצי שנה האחרונה היא עברה לעבודה אחרת ובצהרון היא עדיין עובדת השאלה שלי אני עדיין לא עשיתי תיאום מס ביניהם עכשיו השאלה הוא אם אני יכול לעשות את התיאום מס באתר ואיפה (עיקר השאלה שלי הוא כי שמעתי שמשתי עבודות ומעלה צריך ללכת פיזית למשרדים של מס הכנסה) וגם מאיזה סכום זה משנה את גובה המס (דהיינו נגיד שאני עובד מארבע מקומות ובכל מקום אני מרוויח רק אלף שקל האם אצטרך לשלם יותר מס וכו'), ועוד דבר אם אני יוכל להגיש את הבקשה לחופשת לידה עם כל התלושים לפני שאני עושה את התיאום מס או שזה חייב להיות ביחד

קולות חדשים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תיאום מס אפשר לעשות גם מהבית וגם על מספר עבודות אבל פעם אחת בשנה.
מס הכנסה לא מחושב חודשי אלא שנתי ,
ולכן על כל עבודה אתה צריך לכתוב כמה אתה הולך להרוויח במשך השנה כולה על אותה עבודה.
לכן מומלץ לעשות תיאום עם אדם שמתמצא טוב בנושא.

chanush

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
אשמח מאוד שמישהו יוכל לעזור לי בעניין
אשתי לפני לידה ובשנה האחרונה היא עבדה בכמה מקומות דהיינו מתחילת שנה הלועזית ועד לחודש שביעי היא עבדה במשרד ופעם בשבוע היא עבדה בצהרון במילוי מקום, עכשיו בחצי שנה האחרונה היא עברה לעבודה אחרת ובצהרון היא עדיין עובדת השאלה שלי אני עדיין לא עשיתי תיאום מס ביניהם עכשיו השאלה הוא אם אני יכול לעשות את התיאום מס באתר ואיפה (עיקר השאלה שלי הוא כי שמעתי שמשתי עבודות ומעלה צריך ללכת פיזית למשרדים של מס הכנסה) וגם מאיזה סכום זה משנה את גובה המס (דהיינו נגיד שאני עובד מארבע מקומות ובכל מקום אני מרוויח רק אלף שקל האם אצטרך לשלם יותר מס וכו'), ועוד דבר אם אני יוכל להגיש את הבקשה לחופשת לידה עם כל התלושים לפני שאני עושה את התיאום מס או שזה חייב להיות ביחד
https://secapp.taxes.gov.il/logon/LogonPoint/tmindex.html
באתר הזה אפשר לעשות תיאום מס מהבית, מה שצריך זה מס' תיק ניכויים של העבודות למינהם

כל עוד זה סכום לא מידי גבוה לא מורידים(כמה שזכור לי) אני עשיתי על סכום מעל 5000 ש"ח

בהצלחה!!

סמינר דוד

משתמש מקצוען
תיאום מס צריך לעשות בשנת המס. כך שאם לא עשיתם עד לעוד שבועיים, אי אפשר לעשות לשנה שחלפה.

דרך האינטרנט, אפשר לעשות תיאום מס פעם אחת, ואם תרצו לשנות, חייבים ללכת לפקיד שומה. ואם זה דחוף, ואין לכם נגישות נוחה לאינטרנט, תלכו לפקיד שומה, זה ממש לא מסובך, ולא לוקח הרבה זמן. זה קצר מאוד.

אם הסכומים סה"כ במהלך השנה לא עולים על 70000, יש פטור מלא. מעל זה, המס מדורג.

shosh 356

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
https://secapp.taxes.gov.il/logon/LogonPoint/tmindex.html
באתר הזה אפשר לעשות תיאום מס מהבית, מה שצריך זה מס' תיק ניכויים של העבודות למינהם

כל עוד זה סכום לא מידי גבוה לא מורידים(כמה שזכור לי) אני עשיתי על סכום מעל 5000 ש"ח

בהצלחה!!
סליחה על הפלישה,
אני מנסה לעשות תיאום מס ולא מצליחה להכנס,
הוא מבקש מספר תביעה למענק עבודה ואם לא הגשתי?
וסיסמא טלפונית, ממי אני אמורה לקבל?

batya11

משתמש פעיל
תנסי לעשות הירשם עכשיו, או רישום חדש.
נראה שהם פיתחו משהו חדש של רישום לכל בן אדם לאתר של מס הכנסה. בלי קשר לתיאום מס.

אמא4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מציעה לכם לגשת לפקיד, ולא לעשות דרך המחשב.
מניסיון.

אני הוא

משתמש פעיל
אם יש לי תיאום מס להשנה 2017 כלומר שני עבודות שעבדתי השנה
ולא עשיתי
אני צריך לעשות השנה או בתחחילת שנה לועזית כלומר שבוע הבא??????

A052

משתמש סופר מקצוען
אם יש לי תיאום מס להשנה 2017 כלומר שני עבודות שעבדתי השנה
ולא עשיתי
אני צריך לעשות השנה או בתחחילת שנה לועזית כלומר שבוע הבא??????
יש מעביד שיודע שאתם עובדים בעוד מקום? אתם עוברים את סף המס (לפי ילדים וכו') ולא יורד לכם מס? או יורד לכם 50% מס באחד העבודות?
אם אתם לא עוברים מבחינת שני המקומות יחד את סף המס ואף מעסיק לא יודע שאתם בשני עבודות אז אין לכאורה צורך בתיאום מס.
אבל אם יודעים ומנכים בעבודה אחת 50% מס אז כן צריך לעשות, וכמובן שחובה לעשות תיאום מס על כל שנה לועזית בנפרד.

לא לוקח אחריות על כלום.

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
מציעה לכם לגשת לפקיד, ולא לעשות דרך המחשב.
מניסיון.

מי שמתמצא קצת במיסים לא צריך ללכת לפקיד
- תמיד עדיף להתייעץ לפני עם מישהו שמבין (במס הכנסה לא ששים לעזור בפרט בזמני הלחץ של תחילת שנה)

אני הוא

משתמש פעיל
יש מעביד שיודע שאתם עובדים בעוד מקום? אתם עוברים את סף המס (לפי ילדים וכו') ולא יורד לכם מס? או יורד לכם 50% מס באחד העבודות?
אם אתם לא עוברים מבחינת שני המקומות יחד את סף המס ואף מעסיק לא יודע שאתם בשני עבודות אז אין לכאורה צורך בתיאום מס.
אבל אם יודעים ומנכים בעבודה אחת 50% מס אז כן צריך לעשות, וכמובן שחובה לעשות תיאום מס על כל שנה לועזית בנפרד.

לא לוקח אחריות על כלום.
לא הבנתי באותה שנה או בשנה הבאה

A052

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי באותה שנה או בשנה הבאה
גם בשנה זו (עד יום ראשון הבא, אבל אולי אפשר לעשוות גם על שנים קודמות ואז זה לא כ"כ דחוף) וגם בשנה הבאה אם תמשיכו לעבוד אצל שני מעסיקים ויותר.

אולי מעניין אותך גם...