עזרה בנושא החיפוש בתוכנה החינמית המצוינת תורת אמת

• פותח הנושא ETH
  • פורסם בתאריך

ETH

משתמש רשום
כידוע בתוכנת תורת אמת יש אפשרות חיפוש מעולה מאד בקבצים של המשתמש בשם הספרים שלי
לאחרונה אני נתקל בבעיה שישנם קבצים שנשמרים בתיקיה הנכונה ואף נמצאים שם ובכל אופן התוכנה אינה מזהה אותם ולא מבצעת בהם חיפוש אם מישהו נתקל בבאג הזה ויודע איך לפתור אותו אשמח מאד אם יעזור לי
כ''כ מי שיודע על תוכנה אחרת המבצעת את אותה פעולה של חיפוש מילים בתוך קבצים של המשתמש אשמח לקבל מידע

ETH

משתמש רשום
אני מאמין ששמות הקבצים צריכים להיות כמו השם שהתוכנה נותנת לקבצים שהיא מייצרת
לצערי לא הבנתי ואיך אני יכול לפתור את הבעיה הצעד היחידי הנדרש בדרך כלל הוא הכנסת הקבצים לתיקיה הנכונה ולחיצה על עדכון הספרים שלי

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
לצערי לא הבנתי ואיך אני יכול לפתור את הבעיה הצעד היחידי הנדרש בדרך כלל הוא הכנסת הקבצים לתיקיה הנכונה ולחיצה על עדכון הספרים שלי
איזה גירסה יש לך?
איזה וינדוס וכמה סיביות?
איזה קבצים אתה מכניס?
ולאיזה תיקייה? ומהו הנתיב?

בהצלחה!

האם זה תוכנה עדכנית?
יכול להיות שיש להם באג בתוכנה חדשה.
אם זה תוכנה ישנה, המלצתי להוריד גירסה עדכנית להוציא את החומר הישן ולהכניס בחדש
זה בדרך כלל גם לא הרבה עבודה
איזה גירסה יש לך?
איזה וינדוס וכמה סיביות?
בהצלחה!
באחד מהוינדוס (לא זוכר איזה) הם אמרו שיש בעיה ולמי שיש את הבעיה הזו שיכנס לאתר שלהם ויראה הוראות מפורטות מה לעשות.
וגם אני מצטרף להנ"ל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה