עזרה בלוח שנה עם תאריך עברי

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מחפש דרך להציג באתר שלי לוח שנה שיכלול תאריך עברי ושאני יוכל להוסיף שמה אירועים כמו ימי זיכרון שמבוססים על התאריך העברי.
האתר עצמו הוא גומלה ומה שמצאתי זה דרך להשתמש בתוסף שלוקח לוח שנה מגוגל או להשתמש בתוסף שקוראים לו JEVENTS ולהוסיף לו תאריכים עבריים דרך האתר הזה http://www.hebcal.com/hebcal/
מה שבעיה בכל הדרכים שראיתי זה שאין לי דרך ליצור אירוע שחוזר על עצמו על סמך התאריך העברי.
מישהו מצא פיתרון?
אפילו בוורדפרס או במשהו אחר ככה אולי אני יראה כיוון?

חיוש לב

משתמש רשום
אני מחפש לאתר שבניתי לוח שנה עברי עם אפשרות בחירה - Date Picker
ושיכנס לי בדטה בייס התאריך הלועזי
האם האתר שכבת יוכל לעזור לי?
בעיקרון מצאתי משהו אבל אחרי הכנסתי והכל עבד ראיתי שהוא מתחיל לספור את החודשים מניסן במקום מתשרי מה שיצר בילבול בהמרה
אשמח לעזרה

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איזה מערכת ניהול תוכן?
מה שכתבתי זה לגומלה

3333

משתמש פעיל
מקפיצה כי אני צריכה משהו כזה לוורדפרס, יש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה