טקסטים עזרה בטבלאות

משה מזרחי

משתמש רשום
אני רוצה לעשות טבלאות למסכתות בגמרא שיהיה רשום את הדף ושיהיה עמוד א עם נקודה אחת ועמוד ב עם שתי נקודות
ושיהיה ליד כל אחד קוביה לעשות וייש איך לעשות את זה מהר ובקלות?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני רוצה לעשות טבלאות למסכתות בגמרא שיהיה רשום את הדף ושיהיה עמוד א עם נקודה אחת ועמוד ב עם שתי נקודות
ושיהיה ליד כל אחד קוביה לעשות וייש איך לעשות את זה מהר ובקלות?
אתה יכול להעלות תמונה של דוגמה עם שתי שורות איך שאתה רוצה שזה יראה?

קודם כל - אל תעבוד על זה באינדיזיין, תעבוד באקסל או וורד, כלי הטבלאות שם טובים יותר. אח"כ תייבא לאינדיזיין, או לא.

רעיון: תעשה פעם אחת ידנית את מסכת בבא בתרא (שהיא הכי ארוכה), ואח"כ תוכל להעתיק למסכתות אחרות ולמחוק דפים לפי הצורך. ולהוסיף את שם המסכת בטור נפרד. ואז לשלב תאים, ולפצל לפי מעבר פסקא.

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הנה מצאתי אחד
ראיתי, אני לא מבין במה הסתבכת. תעשה אחד ידני עבור בבא בתרא ותמחק לפי מספר הדפים במסכתות אחרות (הלא את זה בלאו הכי שום תוכנה לא תעשה לך אוטומטית..
במחשבה שניה עזוב, הנה קח, לקח לי שתי דקות לעשות את זה (תעתיק ותשנה כפי הצרכים שלך).
יותר ממה שלקח לי לכתוב את ההודעה הזו....
ובבקשה בפעם הבאה תהיה יותר ברור.

קבצים מצורפים

• בבא בתרא.docx
    KB 14.8 · צפיות: 28

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ראיתי, אני לא מבין במה הסתבכת. תעשה אחד ידני עבור בבא בתרא ותמחק לפי מספר הדפים במסכתות אחרות (הלא את זה בלאו הכי שום תוכנה לא תעשה לך אוטומטית..
במחשבה שניה עזוב, הנה קח, לקח לי שתי דקות לעשות את זה (תעתיק ותשנה כפי הצרכים שלך).
יותר ממה שלקח לי לכתוב את ההודעה הזו....
ובבקשה בפעם הבאה תהיה יותר ברור.
אגב, אגב, אגב:
מצאתי שיטה הרבה יותר מהירה "להרוג" מספור אוטומטי בוורד (להפוך מספור אוטומטי למספרים רגילים).
לוחצים ALT+F11 כדי לפתוח את עורך המאקרו
אח"כ CTRL+G כדי לפתוח את חלון הפקודות המיידיות (נפתח בתחתית המסך)
ומעתיקים לתוכו רק את השורה הבאה:
C#:
ActiveDocument.Range.ListFormat.ConvertNumbersToText

ולוחצים אנטר
זה הכל, כשתחזרו למסמך כל המספור יהיה אותיות רגילות ולא שדות אוטומטיים.

מקור:

אולי מעניין אותך גם...