עזרה בהעמדת ריהוט בסלון

לילי

משתמש צעיר
לכל המקצוענים/יות אשמח לחוות דעתכם.
זהו הסלון במידות 330*510 פלוס נישה של 317*70 (הויטרינה זזה עוד קדימה והנישה הזו תסופח לסלון)
אני רוצה להכניס כאן ספריה גדולה, שולחן עם 8 כסאות, ספה באורך 3 מ' ורצוי גם כורסה :)
איך אני עושה את זה בצורה שתמצה את החלל בלי לגרום לתחושת מחנק? אם יש צורה כזו בכלל...
או שאני חייבת לשנות את הדרישות...
לעזרתכם אודה!!
נ.ב. החלל הממשיך כלפי מטה זו הכניסה לבית, החלל הממשיך שמאלה זה מסדרון לחדרים
upload_2020-1-23_23-37-0.png

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
יש חלון?
בנישה מתבקש להכניס ספריה או ספה אבל אם יש שם אופציה לחלון עדיף ספה כמובן

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
כן יש שם ויטרינה...
צריך שם מעבר/יציאה למרפסת.?
חבל שאת לא מציינת את כל הנותנים הללו , לכל נתון כזה יש שיקול משמעותי מאד בהעמדת הריהוט
וזו הסיבה שלא כדאי סתם לשאול בפורום הזה שאלות באויר , כי יכול להיות שתקבלי תשובה לא נכונה למצב שלך כי המעצבות פה רואות רק חלק מהתמונה המלאה ...

לילי

משתמש צעיר
צריך שם מעבר/יציאה למרפסת.?
חבל שאת לא מציינת את כל הנותנים הללו , לכל נתון כזה יש שיקול משמעותי מאד בהעמדת הריהוט
וזו הסיבה שלא כדאי סתם לשאול בפורום הזה שאלות באויר , כי יכול להיות שתקבלי תשובה לא נכונה למצב שלך כי המעצבות פה רואות רק חלק מהתמונה המלאה ...

צודק בהחלט, השתדלתי לציין בגוף השאלה את כל הפרטים הרלוונטיים
גם לגבי הויטרינה היא מסומנת בתרשים שהעליתי ורשמתי שהיא תזוז עוד קדימה, לא צריך מעבר או יציאה למרפסת זה רק חלון גדול מאד על כל הקיר של הנישה

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
צודק בהחלט, השתדלתי לציין בגוף השאלה את כל הפרטים הרלוונטיים
גם לגבי הויטרינה היא מסומנת בתרשים שהעליתי ורשמתי שהיא תזוז עוד קדימה, לא צריך מעבר או יציאה למרפסת זה רק חלון גדול מאד על כל הקיר של הנישה
אני לא מתכוונת לתתת פה פתרון בשלוף כי אני לא מאמינה בזה
אין פה למשל התיחסות למה רואים מפתח החדר/הבית
אין את התוכנית המלאה של כל הבית והמערך בו
אין לי שום ידע על סגנון האנשים שחיים פה בבית מה מתיאים להם שיראו ומה פחות
אני מציעה לך לקבוע אפילו פגישה אחת עם מעצבת במקום יש יותר סיכוי שתקבלי עיצה נכונה מפה בפורום

לילי

משתמש צעיר
אני לא מתכוונת לתתת פה פתרון בשלוף כי אני לא מאמינה בזה
אין פה למשל התיחסות למה רואים מפתח החדר/הבית
אין את התוכנית המלאה של כל הבית והמערך בו
אין לי שום ידע על סגנון האנשים שחיים פה בבית מה מתיאים להם שיראו ומה פחות
אני מציעה לך לקבוע אפילו פגישה אחת עם מעצבת במקום יש יותר סיכוי שתקבלי עיצה נכונה מפה בפורום

תודה על העיצה :)
רשמתי שהכניסה לבית זה כלפי מטה כך שאפשר לראות מה הקיר שרואים מול הכניסה לבית וכן שהחלל הממשיך שמאלה זה מסדרון לחדרים והם מוצנעים כך שלא משנה איזה רהיט יעמוד מול הפניה שמאלה.
לא חושבת שסגנון האנשים ותוכנית הבית המלאה זה מה שצריך כדי לתת פה תשובה
רק ציינתי מה אני רוצה להכניס בסלון ושאלתי מה הדרך הכי טובה להעמיד מבחינת ניצול השטח בצורה שלא תייצר תחושת עומס
אם היו לי מגבלות כמו לא להעמיד את הספה במקום מסוים וכדו' הייתי מציינת גם את זה כמובן.
לא מחפשת פיתרון בשלוף בסה"כ רוצה לשמוע חוות דעת מהמקצוענים פה בפורום בדיוק כמו התגובה היעילה של שרי למעלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה