עזרה בהכנת תחפושת

dina_avital

משתמש חדש
השנה בעה נחפש את התאומים לקוקה קולה ולפפסי.
מצאתי השראה בקצים המצורפים
אולי תדעו לכוון אותי איך ליצור את התחפושת?

אגב...אם יש בינכן תופרות שיכולות לתפור לי תחפושת דומה נשמח לקבל הצעת מחיר (מדובר על בני 3)

תודה רבה

קבצים מצורפים

• קוקה קולה 4.jpg
    קוקה קולה 4.jpg
    KB 952.7 · צפיות: 182
  • קוקה קולה 2.jpg
    קוקה קולה 2.jpg
    KB 36.6 · צפיות: 167

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
השנה בעה נחפש את התאומים לקוקה קולה ולפפסי.
מצאתי השראה בקצים המצורפים
אולי תדעו לכוון אותי איך ליצור את התחפושת?

אגב...אם יש בינכן תופרות שיכולות לתפור לי תחפושת דומה נשמח לקבל הצעת מחיר (מדובר על בני 3)

תודה רבה
אהבתי.
בהצלחההה

pnina887

משתמש מקצוען
חשוב לדעת כמה את מוכנה להשקיע במחיר תחפושת.
בעקרון- זה נראה בנוי על בד יחסית עבה (נראה לבד (ניקוד: סגול סגול..)עבה) העגול שיוצר את הקוטר הוא חישוק מתכת או פלסטיק שמושחל לאזור כדי ליצור את במבנה העגול.
המכסה של הפחית יכול להיות פוליגל מצופה בלבד,
כל השאר זה גזירה והדבקה.
השאלה- האם את מסוגלת ליצור את זה או שאת צריכה תופרת שאז כל הסיפור מתייקר יותר...

ברכון

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול..
איך אפשר להפוך עגלת תינוק (טיולון ישיבה של יויו) שתיראה טרקטור? (לתינוק שמתחפש לחקלאי..)

רינה.מממ

משתמש חדש
לגלגלים הייתי יוצרת מלבנים מלבד ומחברת אותם עם סקוטש סביב הפסים של הגלגל, כמה כאלו לכל גלגל כמובן ואת הצמיג עצמו להשאיר כך.
לחלק העליון ממליצה לך להשתמש בפוליגל ולבד בצבעים המתאימים לך, תקני את החומר ובבית תצרי מעין קופסא לחלק העליון ומשם תתקדמי, בהצלחה!

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה