עזרה בהדפסת קבצי PDF מרובים

מחשבים ורשתות

משתמש פעיל
יש תיקייה עם כמה מאות קבצי PDF ואני רוצה להדפיס אותם מבלי שאני יצטרך להיכנס אחד אחד
האם יש כזאת אופציה?
מישהו יודע אולי?

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
הפיתרון הכי יעיל הוא לפתוח את הקובץ הראשון, להגדיר את כל הגדרות ההדפסה הרצויות לך ולהדפיס את הקובץ הראשון.
לאחר שליחת הקובץ הראשון להדפסה, השאר את הקובץ הראשון פתוח, בחר את כל הקבצים מבחוץ מבלי לפתוח אותם, שלח את כולם ל"הדפס".
ככה כל הקבצים יודפסו לך לפי ההגדרות שהכנסת בקובץ הראשון שהדפסת (וההגדרות נשמרו היות והשארת את הקובץ הראשון פתוח...)

ככה זה כשיש נסיון רב ומוכח בהוצאת ספרים! :)

מחשבים ורשתות

משתמש פעיל
הפיתרון הכי יעיל הוא לפתוח את הקובץ הראשון, להגדיר את כל הגדרות ההדפסה הרצויות לך ולהדפיס את הקובץ הראשון.
לאחר שליחת הקובץ הראשון להדפסה, השאר את הקובץ הראשון פתוח, בחר את כל הקבצים מבחוץ מבלי לפתוח אותם, שלח את כולם ל"הדפס".
ככה כל הקבצים יודפסו לך לפי ההגדרות שהכנסת בקובץ הראשון שהדפסת (וההגדרות נשמרו היות והשארת את הקובץ הראשון פתוח...)

ככה זה כשיש נסיון רב ומוכח בהוצאת ספרים! :)
למה לי להסתבך אם הבלאגן הזה התקנתי אקרובט ועשיתי כמו ש @פרינטופ רחובות כתב לי לעשות

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
למה לי להסתבך אם הבלאגן הזה התקנתי אקרובט ועשיתי כמו ש @פרינטופ רחובות כתב לי לעשות
הצעתי דרך ארוכה שהיא קצרה...
הרעיון הוא שתוכל להדפיס לדוגמא 1,000 חוברות בהגדרה אחת.
כלומר, נניח שכל קובץ מכיל תוכן שונה והוא חוברת נפרדת, תוכל להדפיס הכל ללא צורך להיכנס אחד אחד ולהגדיר.

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הצעתי דרך ארוכה שהיא קצרה...
הרעיון הוא שתוכל להדפיס לדוגמא 1,000 חוברות בהגדרה אחת.
כלומר, נניח שכל קובץ מכיל תוכן שונה והוא חוברת נפרדת, תוכל להדפיס הכל ללא צורך להיכנס אחד אחד ולהגדיר.
זה אפשרי כשההדפסה היא ישירות מהמחשב, אבל לא מעשי כששולחים למדפסת עם בקר ושם צריך להגדיר איך להדפיס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה