עזרה בהגדרות PA4

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש אפשרות לעשות שברגע שאני לוחץ על תיקיה של צלילם מסוימים (כינורות לדוג') אז ישר זה עובד לצליל הראשון שיש בתיקיה,
איך אני מגיע להגדרות של זה?
תודה

מושה אור

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
בהגדרות בגלובל צריך להיכנס לתיקייה של הגדרות גלובליות, ושם בטאב השלישי בערך למטה,
יש אפשרות לבחור שייבחר לבד צליל או מקצב...

אני לא ליד האורגן עכשיו, לכן אני לא כל כך בטוח.

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אה כי אתה בעצם טוען גם את הגלובל של הסט השני..
בטוח בגלובל יש כמו שמושה אומר

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אפשר לטעון סט בלי ההגדרות, ואפשר לכתחילה לשמור בלי ההגדרות כדי שכשטוענים לא ישתנו הגדרות.

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפשר לטעון סט בלי ההגדרות, ואפשר לכתחילה לשמור בלי ההגדרות כדי שכשטוענים לא ישתנו הגדרות.

כן, אבל חוץ מההגדרה הספציפית בשאת אני כן מעוניין בכל ההגדרות.

חשבתי על רעיון מעניין שהם צריכים לעשות,
מתי שאני נמצא על הסאונד השני לדוג', אז בכל התיקייות כשאני נכנס זה יעבור לסאונד השני שבהם,
ככה יהיה מאוד קל להחליף,
לדוג'. צלילים של ניגונים איטיים יהיה הסאונד הראשון בכולם, של רוק יהיה השני, של דאנס השלישי, וכן הלאה,
15 סאונדים נגישים בכל שניה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה