מידע שימושי עזרה בדף היומי, עצות למתחילים

א. ח.

משתמש רשום
עריכה תורנית
אני לא רואה שיש דיון ע"ז, איך לעשות שבאמת נעמוד בקצב ונישאר עד מסכת נידה...
אולי מי שיש לו נסיון שיעזור למתחילים בעצות וטיפים..

א. ח.

משתמש רשום
עריכה תורנית
איפה יש לוח לדף היומי מסודר לפי התאריכים והדפים? לא משבצות גדולות כמו לוח רגיל, אפשר איז מאה מאתיים ימים בדף

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
איפה יש לוח לדף היומי מסודר לפי התאריכים והדפים? לא משבצות גדולות כמו לוח רגיל, אפשר איז מאה מאתיים ימים בדף
https://docs.google.com/forms/d/e/1...x0nG0AxcYXvpw9tbncPS_ino6txqblEh_dUnGydLon4Qo

Simanya_2019_Small2-1.jpg

בנמלך

משתמש פעיל
בשבוע האחרון, פורסם בכל העתונים במדורי המכתבים, וגם בכתבות על איזו תכונה טלפונית חדשה, שמסייעת לך במעקב ובתזכורת וכו'. לטלפונים כשרים מהדרין.
אני לא זוכר את שמם והטלפון.
בהצלחה לכולנו.

א. ח.

משתמש רשום
עריכה תורנית

א. ח.

משתמש רשום
עריכה תורנית
בשבוע האחרון, פורסם בכל העתונים במדורי המכתבים, וגם בכתבות על איזו תכונה טלפונית חדשה, שמסייעת לך במעקב ובתזכורת וכו'. לטלפונים כשרים מהדרין.
אני לא זוכר את שמם והטלפון.
בהצלחה לכולנו.
המספר הוא:
0772247333
או אולי התכוונתם לזה:
029990222

שואל ומשיב

משתמש מקצוען
קח טיפ מבעל ניסיון (ב"ה):
אל תלך לישון לפני שסיימת את הדף. ויהי מה. זה יהפך לחלק מסדר היום שלך כמו תפילת ערבית.
תעשה את זה ותזמין אותנו לסיום הש"ס בעז"ה.

פתרונות מתקדמות

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
יש מערכת ממוחשבת שאתה נרשם באיזה שעה שנוח לך בד"כ במשך היום ללמוד את הדף היומי, וזה שולח לך תזכורת כל יום בשעה שבחרת. (אני משתמש בזה וזה מאוד עוזר לי)
המספר הוא 072-332-6-332

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
יש גם את הטבלה הזאת
עם סימון לכל אחד תחת השם שלו,
מחכים לכוווווולם!!!
היעד הוא להגיע ל-1,000 משתמשים!
כולם להצטרף!
הצירוף הוא פשוט מאוד הוראות בתוך הטבלה
הנה הקישור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה