עזרה בג'ימייל

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש לי בעיה לאחרונה בצ'אטים בג'ימייל- כל אדם שאינו שמור אצלי באנשי קשר וחלק מאלו שכן- לא מזוהים, זה אומר שאני לא רואה אותם בתחתית הצ'אט, רק הודעות שלהם שפורסמו כבר, והאייקון שלהם הוא הצללית הכחולה - גם אם יש להם אייקון.
אם אני עומדת עם העכבר על שם של אדם כזה - במייל ששלחתי לו/ קיבלתי ממנו- זה מסתדר לגביו עד לפתיחה הבאה של ג'ימייל.
ניסיתי לעשות ריסטרט למחשב- עזר לפתיחה הראשונה, עד הכניסה הבאה...
מישהו נתקל בתופעה הזו פעם?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
יש לי בעיה לאחרונה בצ'אטים בג'ימייל- כל אדם שאינו שמור אצלי באנשי קשר וחלק מאלו שכן- לא מזוהים, זה אומר שאני לא רואה אותם בתחתית הצ'אט, רק הודעות שלהם שפורסמו כבר, והאייקון שלהם הוא הצללית הכחולה - גם אם יש להם אייקון.
אם אני עומדת עם העכבר על שם של אדם כזה - במייל ששלחתי לו/ קיבלתי ממנו- זה מסתדר לגביו עד לפתיחה הבאה של ג'ימייל.
ניסיתי לעשות ריסטרט למחשב- עזר לפתיחה הראשונה, עד הכניסה הבאה...
מישהו נתקל בתופעה הזו פעם?
בכל הדפדפנים זה קורה?

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תתחברי מרחוק למחשב שלי ותבדקי אם גם אצלי זה קורה.
ואוכל גם להבין בדיוק למה הכוונה שאין סמלים.
זה כנראה לא יעזור-הבעיה מתבטאת בכך שעבור אנשי קשר מסויימים ואנשים שאינם אנשי קשר- אני רואה את הצללית הכחולה במקום האייקון שלהם, וכאשר הם נמצאים על הצ'אט אני לא רואה את האייקון בתחתית, רק פתאום מופיעה הודעה שהם כתבו....
כך שזה לא משהו רציף, אין לי דרך להראות את זה.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
זה כנראה לא יעזור-הבעיה מתבטאת בכך שעבור אנשי קשר מסויימים ואנשים שאינם אנשי קשר- אני רואה את הצללית הכחולה במקום האייקון שלהם, וכאשר הם נמצאים על הצ'אט אני לא רואה את האייקון בתחתית, רק פתאום מופיעה הודעה שהם כתבו....
כך שזה לא משהו רציף, אין לי דרך להראות את זה.
מה שיותר חשוב לי זה לראות שזה לא קשור לחסימה.
אני הצעתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה