עזרה בבחירת כיורים למטבח

מצב
הנושא נעול.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה מהאפור הכהה יותר של הכיורים?
כלומר, יש כהים ממנו? בהירים ממנו?
כפי הזכור לי יש אחד יותר כהה ונראה לי גם אחד יותר בהיר, לא בטוחה
בכל חנות שמוכרת כיורים של בלנקו יש דוגמיות של הצבעים. יכול להיות שגם יצאו צבעים חדשים מאז שאני קניתי.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
f4cdb08afc794cb2dc74dacaf11578b2.jpg

טרטופו יהיה מספיק כהה?

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
f4cdb08afc794cb2dc74dacaf11578b2.jpg

טרטופו יהיה מספיק כהה?
לדעתי הטרטופו הוא לא ממש אפור, אלא מגווני החום.
לי יש אלומטליק. פרל גריי ורוק גריי -שלושתם אפורים. אנטרציט הוא כמעט שחור.
קשה להתרשם מהגוון המדויק מהקטלוג. בחנויות יש להם דוגמיות מהחומר של הכיור בכל הצבעים, כמו דוגמיות של שיש וזה הצבע המדויק. מומלץ מאד גם להניח ליד דגומית של השיש הנבחר, כי לפעמים מה שנראה צבע יפה, כשמניחים ליד השיש רואים שלא משתלב.
אגב בחלק מחנויות השיש יש להם את הדוגמיות של בלנקו גם.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אכן הוא חום.
וזה מה שיתאים לי כנראה למטבח. לא מתחברת למטבח אפור.
אני חושבת שזה צבע שיהיה לי קל למצוא שיש שיתאים אליו בדיוק.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אכן הוא חום.
וזה מה שיתאים לי כנראה למטבח. לא מתחברת למטבח אפור.
אני חושבת שזה צבע שיהיה לי קל למצוא שיש שיתאים אליו בדיוק.
מעולה, לחום הוא מתאים מאד, ונראה כהה מספיק.
אני ממליצה לבחור שיש ובהתאם אליו כיור ולא להפך. הבחירה של השיש הרבה יותר משמעותית (ומסובכת..)

יהודה יונדוב

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לפי הבירורים הכיור של בלאנקו נחשב, אבל מבירורים אצל אנשים הבנתי שהוא מתנקה רק עם אקונומיקה באופן קבוע.
ראיתי אצל משהי גם כיור של חרסה (מבריק) שדווקא קל לניקוי, אבל החיבור בינו לבין השיש היה לא מוצלח כ"כ ראו כנה מימלטרים של החומר שמדביק בין הכיור לשיש, השאלה היא אם זה בעיה של מתקין השיש או בעיה כללית של הכיור?
לכן אני אשמח לשמוע על כיור באיכות טובה מאוד, מתנקה בקלות ושיהיה אפשר לשים בו סירים בלי לחשבן.
כיור חרסה בעל ספה מתעגלת טיפ
1221.jpg
ה וממילא נוצר רושם של כמה מלימטרים במקום חיבור

יהודה יונדוב

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בלנקו ו פראנקה זה בעיניי חברות מובילות בשוק שלנו ..דעה של איש שיש ולא אשת מטבח
תנאי רישאון שלא יהיה התקנת אפס ..זה אסון למטבח
אסביר ואביא כמה סיבות לכך עם יש רצון לדעת

יהודה יונדוב

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
סיבה 1 כפי שציירתי מרכיבים כיור טיפה גבוה מהמישטח ומלטשים את המקום חיבור כדי להשוות ביניהם ולהגיע לתוצעה שניקראת התקנה אפס..זה פוגעה בכיור ובאבן ועושה נזק בלתי הפיך לשניהם.פשוט מוריד שיכבת ליטוש מקורית ויחד עמה את כל ההגנה גם בכיור וגם בשיש
סיבה 2 כדי להגיע ל תוצעה יפה מדביקים את הכיור לאבן בדבק שיש כי הוא ניתן לליטוש .דבק שיש לא מיועד למטרה הזואת.עם הזמן הוא יפרד ויווצר מיקרו סדק שיביא לחדירת מים והמשך ברור

תסלחו לי על טעוית .אני עליתי לארץ בגיל 21 ועד אז לא ידעתי על קיום ספה עברית

אקראי

משתמש מקצוען
לי יש של בלאנקו לבן
מומלץ מאד. מתנקה בסדר גמור עם סבון כלים וספוג
פעם בשבוע גם אקונומיקה...

cherry c

משתמש סופר מקצוען
ואם אני לא רוצה להשתמש באקונימיקה בחיים? (רק בעלי בפסח, יש לי רגישות לחומר הזה, והאמת גם לבגדים שלי...)
יש סיכוי לכיור טוב?
בלנקו או אקווה טוב כהים? זה הפתרון?

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
השיש אפור, אכן הוא לא מבריק. זה לא מט, זה נקרא גימור דמוי בטון.
הארונות לבן מבריק +דמוי בטון
קרדיט ענק למעצבת המדהימה @shifrbor מ o&s

קבצים מצורפים

• IMG_3972.JPG
    6.8 MB · צפיות: 476
נערך לאחרונה ב:

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
סיבה 1 כפי שציירתי מרכיבים כיור טיפה גבוה מהמישטח ומלטשים את המקום חיבור כדי להשוות ביניהם ולהגיע לתוצעה שניקראת התקנה אפס..זה פוגעה בכיור ובאבן ועושה נזק בלתי הפיך לשניהם.פשוט מוריד שיכבת ליטוש מקורית ויחד עמה את כל ההגנה גם בכיור וגם בשיש
סיבה 2 כדי להגיע ל תוצעה יפה מדביקים את הכיור לאבן בדבק שיש כי הוא ניתן לליטוש .דבק שיש לא מיועד למטרה הזואת.עם הזמן הוא יפרד ויווצר מיקרו סדק שיביא לחדירת מים והמשך ברור

ואיך נראית התקנה שטוחה? שם לא צריך ללטש?

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
ואם אני לא רוצה להשתמש באקונימיקה בחיים? (רק בעלי בפסח, יש לי רגישות לחומר הזה, והאמת גם לבגדים שלי...)
יש סיכוי לכיור טוב?
בלנקו או אקווה טוב כהים? זה הפתרון?
כנראה שתוכלי להסתפק בניקוי עם אנטי קלאק / משחת אסטוניש למטבח

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

@יהודה יונדוב עברתי קצת הלילה על חומרים שלך ויש לך עבודות מדהימות עם חן מיוחד!

ההסברים שלך מאד ברורים ומיוחדים!

ואת זה הכי אהבתי:

אתה פשוט מיוחד...
יהי רצון שתצליח בכל מעשה ידיך!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה