עזרה באנגולר...

mimi❤❤

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
יש לי בעיה כל פעם שאני מריצה את אנגולר הוא פותח לי את האתר של אנגולר במקום את הדף שיצרתי.. (מחקתי כבר את מה שכתוב בדף הHTML)

loving music

משתמש מקצוען
לא קוד
בדפדפן
control h
מגיע להיסטוריה, ואז ניקוי נתוני גלישה
תעברי שם על האפשרויות ותבחרי את מה לנקות ואת מה לא
העניין הוא שכדי לזרז את טעינת הדפים הדפדפן שומר חלקים מסויימים מהנתונים, ולפעמים גם כשעושים שינויים בקוד הדפדפן לא מתעדכן
ניקוי הסטוריה מוחק את הנתונים שנשמרו ומאלץ את הדפדפן לטעון את הכל מחדש, וככה בנתונים מתעדכנים בוודאות
(אמנם באנגולר כל שינוי משפיע מיידית אפילו בלי צורך לרפרש ככה שבדרך כלל זה לא רלוונטי, אבל מדי פעם זה כן קורה)

mimi❤❤

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
לא קוד
בדפדפן
control h
מגיע להיסטוריה, ואז ניקוי נתוני גלישה
תעברי שם על האפשרויות ותבחרי את מה לנקות ואת מה לא
העניין הוא שכדי לזרז את טעינת הדפים הדפדפן שומר חלקים מסויימים מהנתונים, ולפעמים גם כשעושים שינויים בקוד הדפדפן לא מתעדכן
ניקוי הסטוריה מוחק את הנתונים שנשמרו ומאלץ את הדפדפן לטעון את הכל מחדש, וככה בנתונים מתעדכנים בוודאות
(אמנם באנגולר כל שינוי משפיע מיידית אפילו בלי צורך לרפרש ככה שבדרך כלל זה לא רלוונטי, אבל מדי פעם זה כן קורה)
זה לא קשור ניסיתי להריץ בכמה דפדפנים..

עם כל המרץ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ניסית להריץ עוד פרויקטים?
אם הכל תקין הבעיה בפרויקט הספיציפי הזה.
הבעיה בדף הניווט הראשי כנראה הוא מפנה אותו לאתר של אנגולר
תעתיקי את הקישור שאליו הוא מפנה אותך ותחפשי בקבצים הראשיים בפרויקט איפה זה נמצא - ע"י קנטרל F

mimi❤❤

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
ניסית להריץ עוד פרויקטים?
אם הכל תקין הבעיה בפרויקט הספיציפי הזה.
הבעיה בדף הניווט הראשי כנראה הוא מפנה אותו לאתר של אנגולר
תעתיקי את הקישור שאליו הוא מפנה אותך ותחפשי בקבצים הראשיים בפרויקט איפה זה נמצא - ע"י קנטרל F
זה מריץ ככה בכל הפרויקטים והוא מפנה למקום טוב
יש מצב שלא שמרת את השינוי באנגולר?
שמרתי את השינויים..
בכל אופן תודה לכולם על הנסיון לעזור!

rot123

משתמש רשום
אני מנחש שזה לא היה אתר של אנגולר, אלא דף של "שלום עולם" שאנגולר בונה אוטומטית כשפותחים פרוייקט חדש....

loving music

משתמש מקצוען
אצלי (אולי זה תלוי בגרסה) ביצירת פרוייקט חדש הדף שאנגולר בונה זה כן אתר של אנגולר, עם קישורים לאתר הרשמי ועוד...
לא רק שלום עולם קלאסי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה