עזרה באינדיזיין

עימוד >> תוכן מקצועי

גם אתם שמתם לב שרק עכשיו הגיעה הקולקציה החדשה למדפים? הסוד המלא נחשף לראשונה, ועל הדרך טריק לניצול קופונים.
אם אתן מאלו שהבילוי שלהם הוא סיור בגאולה וברבי עקיבא, לסרוק ולמשש את חלונות הראווה, יכלתן לזהות השנה דיליי חריג במועד השקת הקולקצייה החדשה לחג...
תנו לאגד לנצח
ב"ה. לימים, יתקשו כל המעורבים להאמין שכל הסאגה המתמשכת התחילה בהתראה שגרתית שקפצה בצד השמאלי של המחשב הנייד. "תוקף רישיון גרסת הניסיון של...
הדרך להייטק עוברת בבני ברק
מרחב עבודה הצפוף בנשים חרדיות שיושבות וכותבות קוד, הוא לא מראה שכיח. לפני כמה שנים היו שאמרו שהוא גם לא אפשרי.
4.00 star(s) 1 ratings
מאחורי העמק | חלק ג'
"פסולה" "לא נכון" "עכשיו תורך לאחוז!" לכל אחת יש את הזיכרון המתוק הזה מהמשחקים הנוסטלגיים שהיוו חלק גדול מנוף ילדותינו, זיכרון שמעלה חיוך שעה...
5.00 star(s) 1 ratings

shlommi

משתמש רשום
עימוד ספרים
מי יודע אם בחיפוש והחלפה, יש דרך למצוא תחילת/סוף מסגרת.

המסגרות משורשרות ואני רוצה להפריד ביניהם באנטר..

תא חזי

תג, רב-טקסט
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אפשר לשבור עם זה את כל השרשורים שיש בקובץ?
יש לי משהו פשוט ששובר רק את המסגרת הנוכחית
יש בהנ"ל אופציית בחירה.
אבל האם שבירת שרשור תעזור בכלל במקרה שלך? ולמה לשים דווקא אנטר בסוף כל מסגרת? עדיף לשים שבירת מסגרת (PAGE BREAK או FRAME BREAK).
בכל מקרה יש אפשרות באינדי' לחפש סוף STORY,
קוד:
\Z
לא ידוע לי על אפשרות לחפש סוף של מסגרת טקסט מתוך שרשור

shlommi

משתמש רשום
עימוד ספרים
יש בהנ"ל אופציית בחירה.
אבל האם שבירת שרשור תעזור בכלל במקרה שלך? ולמה לשים דווקא אנטר בסוף כל מסגרת? עדיף לשים שבירת מסגרת (PAGE BREAK או FRAME BREAK).
בכל מקרה יש אפשרות באינדי' לחפש סוף STORY,
קוד:
\Z
לא ידוע לי על אפשרות לחפש סוף של מסגרת טקסט מתוך שרשור
התכוונתי לFRAME BREAK, כמובן
בכל מקרה הביטול שרשור יקדם אותי, לא פתרון מושלם.

תודה

ChaimMoshe

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אפשר לשבור עם זה את כל השרשורים שיש בקובץ?
יש לי משהו פשוט ששובר רק את המסגרת הנוכחית
אם אתה רוצה לשבור את כל השרשורים, יש סקריפט שנקרא "SplitStory" שמגיע עם אינדיזיין, זה ישבור לך את כל השרשורים ב-Story הנבחר.
הסקריפט הזה עובד יותר מהיר ויעיל מהסקריפט שהוצע בהודעה 2, אך הוא מיועד רק לשבירת כל הסטורי, בשונה מהסקריפט שהוצע לעיל שבו יש גם אפשרות לשבור רק מסגרת בודדת.

shlommi

משתמש רשום
עימוד ספרים
אם אתה רוצה לשבור את כל השרשורים, יש סקריפט שנקרא "SplitStory" שמגיע עם אינדיזיין, זה ישבור לך את כל השרשורים ב-Story הנבחר.
הסקריפט הזה עובד יותר מהיר ויעיל מהסקריפט שהוצע בהודעה 2, אך הוא מיועד רק לשבירת כל הסטורי, בשונה מהסקריפט שהוצע לעיל שבו יש גם אפשרות לשבור רק מסגרת בודדת.
זה מה שעשיתי בסוף
עבד מעולה

ChaimMoshe

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

למעלה