עזרה- איך קוראים לציפור הזו?

כבי צישינסקי

סטודיו רץ. כל אתר תותח
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
‏‏לגככידה.JPG ‏‏לכידה.JPG ‏‏לכיידה.JPG

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
1328788426-1.jpg

תמונה מגוגל אם עוזר מה שהיה הכי קרוב - לא היה כתוב שם הסוג, יש שוני בינהם אבל נראה די מזכיר :rolleyes:

נועם אלימלך

משתמש פעיל
מזכיר דררה בגלל הזנב הארוך וגם אפשרי כי יש דררה כחולה, אבל אם לזה הכוונה זו ציפור פחות מתאימה לאופי החמוד והמבולבל כי היא יותר סמכותית ותוקפנית מבין סוגי התוכים (אני יודע כי אנחנו מגדלים כמה סוגי תוכים ובניהם דררות...).

מלכה יזדי

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
ארה יקינטונית,
זה תוכי ענק וצרחן, בצבע תכלת
או שהכוונה לקוקטייל או קקדו בגלל הציצה בראש.

ליהיא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מבחינת הצבעים והמקור יכול להיות אקלקטוס כחול, אבל הזנב שלהם בדרכ ארוך יותר,
דררה כחולה יכולה להתאים בצורת גוף וצבע הבעיה זה המקור-אבל-אם התוכי צעיר יותר המקור יהיה יותר בהיר כתמתם אז אולי זה דררה צעירה, שיגדל קצת יהפוך לאדום ;)
יכול להיות גם תוכון...אבל אין כחול חלק כל הגוף, רק עם לבן או פסים וגוונים. או ארה כחולה באמת, אבל זה כל תוכי אחר כחול הוא עם זנב קצר או צבע אחר למקור אז אני בספק שמדובר במשהו אחר...טוב חוץ מתוכי הנסיכה שיש כחול אבל זה כחול אפור אז...כנראה לא.

בקיצור לדעתי בנתיים מדובר בדררה כחול צעיר-ואז עניין התמימות באופי יכול גם להסתדר לא?
Poss Df Blue Harliquin or Blue Dominant pied hen 9.JPG

14323661191497435025.JPG

או שזה סתם סוג של תוכי מומצא...

נערך לאחרונה ב:

פיציקטו

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מבחינת הצבעים והמקור יכול להיות אקלקטוס כחול, אבל הזנב שלהם בדרכ ארוך יותר,
דררה כחולה יכולה להתאים בצורת גוף וצבע הבעיה זה המקור-אבל-אם התוכי צעיר יותר המקור יהיה יותר בהיר כתמתם אז אולי זה דררה צעירה, שיגדל קצת יהפוך לאדום ;)
איזה ידע מרשים!

ליהיא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שמתי לב אגב בעבר שהרבה פעמים המציירים תוכים כחולים עושים להם מקור בהיר למרות שרובם עם מקור כהה, בעבר אפילו עשיתי ציור של תוכי כחול ובלי לחשוב פעמיים זו היתה בחירת הצבע הראשונה שלי וזה נראה לי בגלל שרוב התוכים הפשוטים שאנשים מכירים לגידול בייתי יש להם מקור בהיר, כמו תוכון ותוכוני אהבה. אז לכן אולי התוכי המצויר לא בהכרח מבוסס על תוכי מסוים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה