עזרה - אורגנית Korg Pa600

אלישבע10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
באורגנית שלי, Korg Pa600,
בעבר הייתה קיימת אפשרות של נגינה במצב פסנתר - touch - לחיצה חזקה מוציאה צליל חזק יותר ולהיפך.
המצב העכשוי הוא שלחיצה על המקשים בכל עוצמה שהיא מוציאה את אותו צליל.
חיפשתי הרבה בהגדרות, ולא מצאתי דרך להחזיר את האורגנית למצב הקודם, מה שגורם לי לתסכול רב בנגינה.
אשמח לעזרה.
תודה.

xyzw

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני אשמח לדעת הפוך - איך גורמים לכך שהלחיצה בכל עוצמה תביא את אותו הצליל :)

אלישבע10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה אכן עובד! אלפי תודות!
בכל החיפושים שלי בגוגל אחרי פתרון הבעיה (עם המילה touch) קיבלתי תוצאות על מסך נגיעה...

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
קופץ על האשכול
האם האורגנית קוראת קובצי MP3 מאונקי?
כנס לסונג פליי לחץ על הריבוע הגדול בצד שמאל משם תבחר את השיר. למטה יש אפשרות מאיפה אתה רוצה את השיר מהאורגן או מהאונקי. הסונגבוק עשוי לשינוי מקצבים ואקורדים לפי שיר

נתי והקלידים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יוכל להיות שיש לך תקלה בטאץ קורג ידועים בתקלות מאין אלה עדיף לבדוק את זה

אורגניסטט

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
שאלה בנוגע לאורגן korg pa600:
א. האם יש אפשרות להעתיק צלילים ממקצב אחד למשנהו. ז"א יש לי מקצב ששמורים בו בsts ארבעה צלילים מסויימים, אני ליצור מצב שיהיה לי אותו מקצב כמה פעמים עם מקצבים שונים. איך עושים את זה?
ב. האם זו לא הדרך המקובלת לנגן במחרוזת ריקודים רצופה? שיש מקצב אחד קבוע שמשנים בו תו"כ את הצלילים ואופי המקצב, אך סה"כ המקצב נשאר קבוע עם שינויים מינוריים של ואריאציות שונות בתוך המקצב, כך שהtempo בד"כ קבוע? וגם באופן הזה לא יהיו שינויים דרסטיים באופי המקצב?
אני נגן חדש יחסית באירועים ולכן אני שואל.

תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה