עזרא בוורד

mystar

משתמש פעיל
א. איך אפשר לשמור תבנית של אותיות כא' ב' ג' וכו' באופן שאני רוצה כיון שלא הצלחתי לעשות זאת באופן שהם נותנים. (מצורף תמונה).
‏‏צילום מסך (11)_LI.jpg

ב. שמרתי תבנית של מילה עם רווח אחד בין אות לאות (לצורך הדגשת המילה), הבעיה שאם המילה בתחילת שורה זה גם עושה רווח ומתחיל לאחר רווח ולא עם השורה וגם לאחר המילה זה לא עושה הרווח וגם את זה לא הצלחתי לשנות בהגדרות. והכי מצחיק שבמחשב זה מראה על רווח לאחר המילה אם היא בסוף שורה ואז היא לא מסתיימת עם השורה, ובהדפסה זה עושה רווח רק אם המילה בתחילת השורה. (מצורף תמונה)
‏‏צילום מסך (12)_LI.jpg

תודה ענקית. מקווה שלא הכבדתי!!

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה שהמילה נמרחת - אומר דורשני,
כנראה דפקת שם - קונטרול+אינטר - בעוד שזה פיסקה אחת ואסור שיהיה אינטר...

mystar

משתמש פעיל
תודה על התגובה
בכל אופן אני כותב רגיל וסה"כ כשאני רוצה מילה עם רווחים אני לוחץ על התבנית למעלה. (אפשר לראות את זה בברור בתמונה ששלחתי שם מעל האות ב' באדום)
בכל אופן אני יכול לשלוח לך את הקובץ פתוח (בוורד) כדי לראות זה במוחשי.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לגבי א., ניסית 'הגדר תבנית מספר חדשה'? ומה מייחד את התבנית שאתה עושה מהתבנית המוכנה?
לגבי ב., אכן זה מה שיצא.

mystar

משתמש פעיל
א. אם שמת לב אני עושה את זה בשביל ראשיבה והוא רוצה את זה כך בדווקא, וניסיתי דרך 'הגדר תבנית חדשה' אך אך הצלחתי. אשמח אם תצליח אתה ותראה לי איך לעשות.
ב. תודה על הרצון לעזור בכל אופן מי שיודע משהו בנוגע לזה אשמח מאד.

פרידמן

משתמש רשום
בשביל לעשות ריוח בין אות לאות עושים דרך הגדרות גופן מתקדם מרווח בין תוים, ולא עושים מקש ריוח, וזה יפתור את הבעיה.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שוב, במה שונה המספור שאתם עושים ממה שמובנה בוורד?
גופן שונה, גודל אות? כניסה?

mystar

משתמש פעיל
אם זה לא היה מובן זה בדיוק מה שאני עושה כמו שאפשר לראות בתבנית שבתמונה (מעל האות ב' באדום) שיש שם תבנית ל אותיות עם רווח.
למרות זה נהיה מה שנהיה וזה גופא השאלה מה לעשות..

mystar

משתמש פעיל
שוב, במה שונה המספור שאתם עושים ממה שמובנה בוורד?
גופן שונה, גודל אות? כניסה?
הוא שונה בכניסה שהיא יותר רחוקה כמו שאפשר לראות בתמונה.
ולא הצלחתי ליצור כזאת תבנית.
אשמח לשלוח את הקובץ למי שרוצה כדי שינסה בעצמו.
תודה רבה.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הכנס ל'הגדר תבנית מספר חדשה'
בשורה 'תבנית מספר' אפשר להוסיף רווחים או רווחים קשיחים (CTRL+SHIFT+רווח) וגם טאב (ע"י לחיצה על CTRL+TAB).

mystar

משתמש פעיל
תודה רבה באמת הסתדרתי. רק מה שמסומן בתמונה לא הצלחתי להגדיר בתבנית החדשה, האם אתה יודע איך לעשות זאת כי באופציות שם לא מצאתי כזאת אפשרות. (שיהיה כמו בתמונה הימנית ולא השמאלית).
תודה.

קבצים מצורפים

• ‏‏צילום מסך (4)_LI.jpg
    ‏‏צילום מסך (4)_LI.jpg
    1.5 MB · צפיות: 16

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה הגדרות פיסקה ולא קשור למספור. אולי ההגדרה של זה ב'סגנון'.

mystar

משתמש פעיל
כן, אבל זה מוגדר לי בתבנית ולא נראה לי שזה יעזור אם אשנה בתבנית כי כל פעם זה יחזור. ולכן אני שואל אם אפשר לשנות את זה בתבנית...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה