עושים כבוד לתמונות

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
הגיע הזמן לפתח תמונות,
ככה החלטנו.
סתם תמונות של יומיום.
לא תמונות סטודיו, לא סיור, לא על קנווס, לא הגדלה, תערוכה מתחלפת כזו.
אבל גם לה מגיע מקום של כבוד.

מהחומרים האלה יצרתי את המקום:

שקופית1.JPG
שקופית2.JPG

חוט רפיה, מקלות דבק (מה זה בכלל? מה עושים עם זה?) ואטבים מעוצבים ממקס סטוק.

וככה עשיתי את הכבוד:
שקופית2.JPG

1111.jpg
שקופית1.JPG

עלות:
שמונה ומשו שקלים (לא יודעת איך מחשבים את החתיכה מהחוט...)
זמן הכנה: רבע שעה כולל דפיקת המסמר
דרגת קושי: קל-קלוש (בתנאי שמחליטים, כמוני, שהרווחים בין המקלות לא אמורים להיות מדויקים או סימטריים, ושזה הכי יפה ככה ;))

זהו, התמונות כבר נשלחו לפוטו,
אחרי שהן תודפסנה באמת שיהיה להן מקום של כבוד.

רוקי

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
מאוהבת באשכולות שאת פותחת!
כתיבה מתוקה מתוקה וזורמת...
והרעיונות משו...

קולאז'

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
רעיון מתוק ממש
הכתיבה שלך מושכת
תודה על השיתוף

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
מאוהבת באשכולות שאת פותחת!
כתיבה מתוקה מתוקה וזורמת...
והרעיונות משו...
יא, רוקי, זה הדדי
גם אני כל כך אוהבת את האכולות שלך :)
רעיון מתוק ממש
הכתיבה שלך מושכת
תודה על השיתוף
תודה על הפידבק,
גם על הפידבק על הכתיבה
מחמיא:)
איזה יצירתיות!
מהמם!
תודה!
תודה לכולכן!
כיף לשתף, והמשוב והלייקים שמספרים לי שאהבתן את הרעיון או את התוצאה ממש מחמיאים, אני כמעט מסמיקה מדי פעם בשקט :)

עכשיו אני מסגירה את מה שהסתרתי בתמונה,
כי אני לא אוהבת,
וחייב טיפול דחוף.
אולי תדעו לעזור לי?
שקופית1.JPG

הכסא הנחמד הזה שם למטה,
איך הייתן ממליצות לצבוע את הריפוד שלו הכי בקלות?
הכחול הזה מאובק וממש לא מתאים לחדר.
מה הכי קצר ופשוט?
צבע לבד? איזה סוג?
לתפור ריפוד אחר וזהו?
שקופית2.JPG

סחלב ענוג

משתמש פעיל
המתלה מתוק מדבש!
בקשר לכסא - אם לא מתחשק לך להחליף ריפוד ואת מעדיפה לצבוע- בארט דיפו יש צבעי בד שמכסים לגמרי את הצבע שמתחת, תשאלי אותם (אני קניתי בחנות שבצומת שילת)

מעבר לקשת

משתמש פעיל
מקלות דבק (מה זה בכלל? מה עושים עם זה?)
רעיון מהמם!
ואגב בקשר למקלות, אני חייבת כמות ענקית של מקלות כאלה... מי שיודעת איפה יש בירושלים אני אשמח שתגיד לי קניתי את כל מה שהיה בכל הסניפים של המקסטוק (בערך 200 מקלות) ואני צריכה עוד כי אני ריתמיקאית אז למקלות הדקים אני מחברת אביזרים (לדוג' השבוע חיברתי נחליאלי, גם דגלים לשמחת תורה חיברתי למקלות עץ ואני צריכה עוד מעט עוד מקלות לחבר אליהם טיפות גשם עם חוטים), במקלות העבים יותר אני משתמשת להקשה ובמקלות הממש עבים אני חותכת אותם ועושה מהם מעודדות מבד.

מעבר לקשת

משתמש פעיל
יש בחנויות יצירה כמו הובי אולי גם בהכל לגן וברכת דוד אבל אין כמויות ענקיות. תנסי שיזמינו בשבילך באיזו חנות את הכמות שאת צריכה.
כן רק שמוכרים אותם מאוד יקר בחנויות יצירה, אני מחפשת חנות זולה כמו במקסטוק שם זה חצי או רבע מהמחיר שמוכרים בחבקוק וכו'

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
רעיון מהמם!
ואגב בקשר למקלות, אני חייבת כמות ענקית של מקלות כאלה... מי שיודעת איפה יש בירושלים אני אשמח שתגיד לי קניתי את כל מה שהיה בכל הסניפים של המקסטוק (בערך 200 מקלות) ואני צריכה עוד כי אני ריתמיקאית אז למקלות הדקים אני מחברת אביזרים (לדוג' השבוע חיברתי נחליאלי, גם דגלים לשמחת תורה חיברתי למקלות עץ ואני צריכה עוד מעט עוד מקלות לחבר אליהם טיפות גשם עם חוטים), במקלות העבים יותר אני משתמשת להקשה ובמקלות הממש עבים אני חותכת אותם ועושה מהם מעודדות מבד.
למה שלא תזמיני
https://he.aliexpress.com/item/3303...chweb0_0,searchweb201602_6,searchweb201603_55

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
רעיון מהמם!
במקסטוק בפתח תקווה יש עוד הרבה כאלה.
ראיתי היום 20 חבילות לפחות (בכל אחת יש 25 מקלות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה