עורך טקסט בגרסה 4.3 (מתסכל)

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
שלום לכם,
כידוע היום יצאה גרסא חדשה של וורדפרס המבטיחה כתיבה חלקה יותר.
אין לי מושג ולא באמת מעניין אני פשוט תמיד משדרג לגרסא אחרונה מסיבות אבטחה.
לאחר השדרוג נתגלתה הבעיה, כאשר יש לי קישור בפוסט מוצג מן סרגל נוסף שמאפשר לי לערוך או להסיר את הקישור , רק שהסרגל הזה הוא ממש מטרד כי כשאני בא לרשום נניח משהו מתחתיו הוא פשוט מכסה את הטקסט ולא זז משם!!
לא מצאתי אפשרות להסיר ת'דבר הזה אשמח אם למישהו מכם יש דרך לנטרל את הסרגל המעצבן הזה, תודה מראש :)
מצ"ב בזה תמונה של הבעיה
PreviewLinks.png

KingYes

משתמש צעיר
בלי קשר לכלום, אם אתה רוצה לשמור על אבטחה, אז אל תעדכן אף פעם גירסה חדשה של WP. נגיד יוצא 4.1 או 4.2 או 4.3.. וכו'.. תחכה שבועיים ואז יוצא תמיד גירסת באגים, שהיא תיקון תקלות לכל הבאגים והמחלות שהעדכון מביא איתו (נגיד 4.3.1 או 4.2.1 וכו').

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
חשבתי לנסות אולי להתקין עורך טקסט אחר ננייח CKE המעולה, הפחד שלי הוא מה יקרה אם נניח אני מסיר בשלב כלשהו את העורך החיצוני האם זה ישפיע על הפוסט שנוצר דרכו או שמא הוא ימשיך להיות מוצג כרגיל (לפי ההגיון הרי זה סה"כ עורך HTML )
אגב יוסי תודה על התגובה שלך זה מתעדכן אצלי אוטומטית אני לא משאיר קצוות פתוחים :)
ראיתי כמה קל לפרוץ אתרים וורדפרס לא מעודכנים וזה פשוט מפחיד הקלות שבה זה נעשה.

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
אה ועוד משהו האם יש אפשרות לשים בו את התווית MORE :)

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
לאור תקלות רבות בגרסא זו בוצע שנמוך גרסא :)
ממליץ בחום לכל מי שרוצה
מעבר לכך גרסא זו יוצרת בעיות חמורות בשרת ומומלץ לחכות לגרסא 4.3.1 שאמורה לסדר את הבעיה.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י yooda230;1752622:
מעבר לכך גרסא זו יוצרת בעיות חמורות בשרת ומומלץ לחכות לגרסא 4.3.1 שאמורה לסדר את הבעיה.

אילו בעיות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה