עורך דין מבקש כסף על כלום שהוא עשה

אני שנה וחצי בקשר עם עורך דין רשלנות רפואית.הדבר היחיד שהוא עשה זה שהוא משך את התיק מהמרפאה ושלח אותי לרופא שלא יכול להגן על חוות דעת מכייון שזה לא תחום ההתמחות שלו.כך שהפסדתי 2300 שח על היתכנות לחוות דעת

A052

משתמש סופר מקצוען
ההודעה שלכם מאד מבולגנת, ואין קשר בין הכותרת לגוף הכתבה.

אבל אם לא חתמתם חוזה מסודר ביניכם לבין עו"ד מה הוא עושה וכמה ומתי הוא גובה, לכאורה ידכם על התחתונה, וכדאי לכם להתנתק ממנו כמה שיותר מהר.

נערך לאחרונה ב:
ההודעה שלכם מאד מבולגנת, ואין קשר בין הכותרת לגוף הכתבה.

אבל אם לא חתמתם חוזה מסודר ביניכם לבין עו"ד מה הוא עושה וכמה ומתי הוא גובה, לכאורה ידכם על התחתונה, וכדאי לכם להתנתק ממנו כמה שיותר מהר.
קודם כל תודה רבה על התגובה
אני אנסה להסביר
1.עשינו ניתוח אצל רופא .הניתוח נכשל
2.פניתי לעורך דין שמומחה בנושא רשלנות רפואית .הוא משך את התיק מהרופא שביצע את הניתוח,ושלח אותי לרופא לצורך הערכה האם אכן התבצע רשלנות,עלות הביקור אצל הרופא 2300
3.הרופא כתב שאכן יש רשלנות .אך לא יוכל להגן על חוות הדעת מכיוון שזה לא תחום ההתמחות שלו
4.העורך דין שאל אותי האם אנו מעונינים להמשיך עם הרופא מכיוון שאינו יוכל להגן על חוות הדעת
5.שנה וחצי עברה מאז פניתי לעורך דין הנ"ל, והרגשתי שזה נמרח מדי,שכן אין אפילו חוות דעת .וגם שילמתי 2300 על הערכה שאפילו לא מועילה לי
6.החלטנו שאנו מעונינים לעבור לעורך דין אחר,
7.פניתי לעורך דין הראשון בבקשה למשוך את התיק ולסיים התקשרות איתו,שכן בחוזה סיכמנו שבסוף התביעה אשלם לו 20 אחוז.לא זכור לי שדיברנו על סכום אחר.
8.העורך דין טוען שהוא עבד עשרות רבות של שעות על התיק,ומבקש שכר על כך.לא הבנו על איזה שעות הוא מדבר .שכן 2 הפעולות היחידות שעשה זה א.למשוך את התיק ב.להפנות אותי לרופא שלא עזר לי.ואף גרם להפסד, להערכה של חוות הדעת
9.אין לי מושג האם זה חוקי?שכן סיכמנו על אחוזים כאמור

במקום שאין אנשים ;)

משתמש מקצוען
ללא קשר לענין עצמו,
רשלנות רפואית צריכה להיות עם השלכות לעתיד ואת זה צריך הרופא המעיד להוכיח.
קשה מאוד לשכנע רופאים להעיד נגד עמיתים, ולכן רופא שמסכים מבקש סכום גבוה של כסף עבור עדותו.
עורכי דין ממעטים להתעסק עם תיקים כאלו, משום שקשה מאוד להוכיח אותם, אלא אם כן הנזק מוכח וקל להעיד נגדו.
מאחלת לכם הצלחות.

ללא קשר לענין עצמו,
רשלנות רפואית צריכה להיות עם השלכות לעתיד ואת זה צריך הרופא המעיד להוכיח.
קשה מאוד לשכנע רופאים להעיד נגד עמיתים, ולכן רופא שמסכים מבקש סכום גבוה של כסף עבור עדותו.
עורכי דין ממעטים להתעסק עם תיקים כאלו, משום שקשה מאוד להוכיח אותם, אלא אם כן הנזק מוכח וקל להעיד נגדו.
מאחלת לכם הצלחות.
לא הבנתי למה ממעטים?יש עורכי דין בדיוק לרשלנות רפואית.לא?

Goldidea

משתמש מקצוען
בקיצור כרגע נוסף גם צורך בתביעת רשלנות פרקליטית....
ברור הדבר שזה לא בסדר שהוא מפנה לרופא שאין לו הסמכות להגן משפטית. הרי זה שהייתה רשלנות חויתם על בשרכם ולא בשביל זה לקחתם עורך דין. הוא היה צריך לוודא שהוא מפנה לאיש מקצוע מתאים ולכאורה הוא זה שצריך לספוג את ה-2300 ש''ח אז לפחות שיתכבד לפנות את מקומו בלי דרישות חוצפניות. בהצלחה!
נ.ב. מה שהוא רוצה זה שתמשיכו לעבוד איתו אז תצפו שהוא יוותר על התשלום בשלב זה ויפנה אתכם לחוו''ד נוספת (כדרכם של משפטנים שמתפרנסים מסחבת) אבל כנראה שכדאי לנפנף אותו.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
רשלנות רפואית זה אחד הנושאים הקשים יותר להוכחה. כמו שכתבו כבר נדיר למצוא רופא שילכלך על עמית למקצוע.

רשלנות רפואית זה אחד הנושאים הקשים יותר להוכחה. כמו שכתבו כבר נדיר למצוא רופא שילכלך על עמית למקצוע.
לכן הם לוקחים הרבה כסף
אגב הרופא כתב שלא יוכל להגן על חוות הדעת מכייון שזה אינו תחום ההתמחות שלו.בהערכה לחוות דעת הוא ליכלך גם ליכלך על הרופא

בקיצור כרגע נוסף גם צורך בתביעת רשלנות פרקליטית....
ברור הדבר שזה לא בסדר שהוא מפנה לרופא שאין לו הסמכות להגן משפטית. הרי זה שהייתה רשלנות חויתם על בשרכם ולא בשביל זה לקחתם עורך דין. הוא היה צריך לוודא שהוא מפנה לאיש מקצוע מתאים ולכאורה הוא זה שצריך לספוג את ה-2300 ש''ח אז לפחות שיתכבד לפנות את מקומו בלי דרישות חוצפניות. בהצלחה!
נ.ב. מה שהוא רוצה זה שתמשיכו לעבוד איתו אז תצפו שהוא יוותר על התשלום בשלב זה ויפנה אתכם לחוו''ד נוספת (כדרכם של משפטנים שמתפרנסים מסחבת) אבל כנראה שכדאי לנפנף אותו.
תודה רבה
כנראה שאפנה ללשכת עורכי הדין שהמליצו למעלה

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה הוא עשה בשנה וחצי האלה? נפגש איתכם? ישב על החומר?
אולי אפשר לבקש ממנו פירוט על מה דורש תשלום וכמה
לא ניפגש חוץ מהפעם הראשונה שהגעתי
כמו שאמרתי מה שהוא עשה
1.משך את התיק מהמרפאה
2.הפנה אותי להערכת חוות דעת לרשלנות רפואית(לרופא שאינו יכול להגן על חוות הדעת מכייון שתחום התמחותו שונה ממה שאני צריכה-למה הוא שלח אותי לרופא לא קשןר עוד שאלה )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה