עוסק פטור

החנוכיה שלי!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת משהו שיכול לפנות מזמנו ולעזור לי בענין עוסק פטור ומילוי טפסים.
יש לי כמה שאלות ואני ממש לא מתמצת בחוקים.
תודה רבה

איפור כלות

משתמש צעיר
גם אני חיפשתי על הנושא והתרשמתי שאכן אפשר לעשות את זה לבד ולחסוך את הכסף של רואה חשבון, בין השאר הגעתי גם למדריך שנכתב על ידי יועצת מס (כולל הדרכה במילוי הטפסים ועוד) ועולה כמה שקלים דרך כאן
לפי מה שהיא כותבת "בעזרת המדריך שלי הרבה עוסקים פטורים חסכו ויכולים לחסוך את ההוצאה של הרו"ח פשוט אנשים סתם מפחדים מהבירוקרטיה ולא יודעים שזה אפשרי ולא מסובך לעשות את זה לבדם."
בהצלחה!
ג.נ. קישור שותף

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כדאי להשתמש באפליקציות שעושות את העבודה במחיר זול בין 10 ל17 ש"ח לחודש...
כמו I-CUONT וחשבונית ירוקה ועוד..

ck

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גם אני חיפשתי על הנושא והתרשמתי שאכן אפשר לעשות את זה לבד ולחסוך את הכסף של רואה חשבון, בין השאר הגעתי גם למדריך שנכתב על ידי יועצת מס (כולל הדרכה במילוי הטפסים ועוד) ועולה כמה שקלים דרך כאן
לפי מה שהיא כותבת "בעזרת המדריך שלי הרבה עוסקים פטורים חסכו ויכולים לחסוך את ההוצאה של הרו"ח פשוט אנשים סתם מפחדים מהבירוקרטיה ולא יודעים שזה אפשרי ולא מסובך לעשות את זה לבדם."
בהצלחה!
ג.נ. קישור שותף
פתחתי את האתר ומופיע שם מידע על אדם שעשה מיליונים והדרכה איך לעשות את המיליון הראשון. זה הספר האמור שנותן יעוץ במילוי הטפסים? ייתכן שהקישור לא תקין?

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
פתחתי את האתר ומופיע שם מידע על אדם שעשה מיליונים והדרכה איך לעשות את המיליון הראשון. זה הספר האמור שנותן יעוץ במילוי הטפסים? ייתכן שהקישור לא תקין?
גם אני כנ"ל

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד

ג'ירפה

משתמש פעיל
יש קובץ הדרכה של רשות המיסים, זה קצת יותר מורכב ממילוי טפסים.
כל סעיף בדוח אמור להשפיע גם על הביטוח לאומי ולכן חשוב שתדעו היטב מה בדיוק אתם עושים.
בכמה הקובץ הזה השתנה משנת 2019 ל-2020?
אם בכלל.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
ההוראות לא השתנו רק פרטים שונים בדוח עצמו משתנה מידי שנה

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה