עוז לתמורה - האם אצלינו מנצלים יותר?

שש

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מי שעובדת בתיכון חרדי ורוצה לדעת באופן ברור מה החוק אומר לגבי עוז לתמורה (משום מה נראה, שהמנהלים מכניסים מתחת למטריה של עוז לתמורה הרבה יותר ממה שבאמת חייבים)
מי שיכולה לענות אבל רק ממקור מוסמך על השאלות הבאות:
1. כמה בנות מקסימום מותר להכניס לשיעור בשעה פרטנית?
2. האם בחוק יש הגבלה עד איזו שעה מותר להשאיר מורים בביה"ס? (הרי כל המטרה שבערבים לא נצטרך לבוא לאסיפות וכדו')
3. ביומן של ארגון המורים כתוב: שמי שממלא את כל שעות השהייה שלה מקבלת 125% לכל שעת שהייה בחודש? ולעומת זאת, אם לא מלאו את כל שעות השהייה לאותו החודש מקבלים רק 25% על כל שעה. האם זה נכון? האם זה מיושם?
4. האם אפשר להוריד ממסגרת המשרה רק את השעות הפרטניות בלי לפגוע בשעות הפרונטליות?
5. מי הדמות מטעם משרד החינוך שעומדת לצד המורים בשאלות מעין אלו. (אצלינו המטמיע של התוכנית יושב רק עם המנהלת והרכזת...)
6. האם מותר להכניס מורה למילוי מקום על חשבון שעת שהייה ללא תשלום נוסף?

ושוב, אני אשמח לתשובות אך ורק ממקור מוסמך ואם אפשר לציין את המקור כי יש בענין הזה הרבה בלבול...

תודה גדולה

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אירגון המורים ישמח לענות על השאלות, ואני אשמח גם לתשובות.
נראה לי מותר עד 5 תלמידות בפרטני. (בפועל לי יש גם יותר)
אם אני לא עושה את כל השעות הפרטניות? מה אפשר לעשות עם זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה