עוד קצת טיפוגרפיה...הייתי חייב

עיצוב ותקשורת חזותית >> תוכן מקצועי

סטארט-אפ חדש! קומיקולי אלי-קופטר!
אהלן חברים! כפי שכבר הספקתם לקלוט (דרך הבאנרים - אחרת אני רוצה את הכסף שלי בחזרה ;) ) משהו חדש ומרגש מתרחש!! בשעה טובה ומוצלחת אני ואחי/שותפי...
קבלו סוף סוף את התמונות הזוכות!
אמרנו יום שלישי שנהפך לרביעי ואז עוד שבוע שהתארך לשבועיים, מה באמת קרה? כבר סיפרנו לכם שחלק מהשופטים חלו בקורונה ולקח זמן עד שחזרו לעצמם במעט...
הולכים מחיל אל חיל: בונים סוכה
סוכהמנטור | ברכת החג של ר' חיים בניסטי עיצוב הסוכה השנה אנחנו לא צריכים להרשים אף אחד. השנה הסוכה מתקיימת במסגרת משפחתית מצומצמת, אבל אנחנו...
גם אתם שמתם לב שרק עכשיו הגיעה הקולקציה החדשה למדפים? הסוד המלא נחשף לראשונה, ועל הדרך טריק לניצול קופונים.
אם אתן מאלו שהבילוי שלהם הוא סיור בגאולה וברבי עקיבא, לסרוק ולמשש את חלונות הראווה, יכלתן לזהות השנה דיליי חריג במועד השקת הקולקצייה החדשה לחג...
1.00 star(s) 1 ratings

good_say

משתמש צעיר
לא הבנתי את פקודה 3: "עם כלי הקסם מסמן את האות ודוגם שכבה חדשה מהאבן, בשכבה נוספת דוגם את הצל."
מה ז'תומרת דוגם שכבה חדשה מהאבן? לא הצלחתי לעשות את זה, מישהו יכול להסביר לי בבקשה?

תודה

אביגרפי

משתמש רשום
נכתב ע"י good_say;456712:
לא הבנתי את פקודה 3: "עם כלי הקסם מסמן את האות ודוגם שכבה חדשה מהאבן, בשכבה נוספת דוגם את הצל."
מה ז'תומרת דוגם שכבה חדשה מהאבן? לא הצלחתי לעשות את זה, מישהו יכול להסביר לי בבקשה?

תודה
אנסה.
כרגע יש לנו שכבת אות תלת מימדית באפור ושכבת סלע.
עמוד על שכבת האות וסמן בכלי הקסם את האות עצמה כלומר החלק הבהיר יותר.
עכשיו עבור לשכבת הסלע, העתק הדבק.. מה יצא? שכבה חדשה שעשויה מסלע בצורת האות.
עכשיו עבור שוב לשכבת האות וסמן את החלק הכהה - הצל. ושוב עבור לסלע, העתק הדבק ויש לך עוד שכבת סלע - צל.
הסתר את שכבת האות האפורה ואת שכבת הסלע.
יש לך 2 שכבות. טפל בקטע של הצל ע"י הכהיה וכדו'. וכו' וכו'

good_say

משתמש צעיר
תודה רבה!!!
מקווה שיצא לי כמו שצריך (אעלה בהמשך).

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

התכוונתי לפרספקטיבה שיש בבלוק העלון עם הזווית בחלק התחתון כתוב Perspective 0 אחוז שם אפשר להוסיף פרספקטיבה של עומק לא התכוונתי לזוויות נוספות.

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
מוזיקה ונגינה
עיצוב גרפי DIP
פרוג זה דווקא אתר חחחםםםם

bbr

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
אפילו שזה ישן מאוד
אפשר להעביר לכספת

ד ה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
למה לא הולך לי?

נכתב ע"י אביגרפי;456749:
אנסה.
כרגע יש לנו שכבת אות תלת מימדית באפור ושכבת סלע.
עמוד על שכבת האות וסמן בכלי הקסם את האות עצמה כלומר החלק הבהיר יותר.
עכשיו עבור לשכבת הסלע, העתק הדבק.. מה יצא? שכבה חדשה שעשויה מסלע בצורת האות.
עכשיו עבור שוב לשכבת האות וסמן את החלק הכהה - הצל. ושוב עבור לסלע, העתק הדבק ויש לך עוד שכבת סלע - צל.
הסתר את שכבת האות האפורה ואת שכבת הסלע.
יש לך 2 שכבות. טפל בקטע של הצל ע"י הכהיה וכדו'. וכו' וכו'
הצלחתי אודות לעזרת אחת החברות בפורום, תודה

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה