כללי עוד ניסיונות חדשים - סקיצות לכריכה לספר

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עוד כיוון...
שוב - זה לא מעובד, וממילא התמונות לא קנויות עדיין. רק שיהיה אפשר להתרשם.
מה אומרים?

קבצים מצורפים

• חדש לפרוג.jpg
    KB 310.2 · צפיות: 4

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נראה מצוין! אולי תתני לנו רקע לסיפור כדי שהעזרה תהיה יותר אפקטיבית

moyshi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נראה טוב!
הקופסא של העוגיות יותר מידי בצד. ולא מסתדר לי איך הקופסא מעומעמת מאחורי הווילון בו בזמן שהתמונה ברורה והיא לפני הווילון. (הפרחים עוד איכשהו מסתדרים שם:))

moyshi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בהסתכלות שניה, העציץ נראה מרחף קמעה.. (במיוחד שהצל תחתיו מבליט את זה יותר)
בהצלחה!!

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני מדגישה שוב - רצוני לשאול לגבי העיצוב באופן כללי, הכול כאן מועמד במהירות ובלי עיבודים והשקעה, ממילא מדובר בתמונות שלא נקנו עדיין. אני רק רוצה לשמוע אם העיצוב עושה את האווירה הדרושה ואם כדאי להשקיע בעיצוב הלאה.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אהבתי את הכיוון הזה יותר מהכיוונים הקודמים.
כמו שכתבת עדיין צריך לעבד ולהשקיע עוד קצת אבל כעיקרון נראה לי שיכול להיות כריכה מוצלחת ויפה.

mis

משתמש צעיר
יותר יפה מהקודם, אבל הפרחים נראים לי קצת תקועים.

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
גם לכלניות יש סמליות בסיפור. כמובן שצריך לעבד כך שהצנצנת תשב על החלון והשקיפות וכו', אבל בעיקרון רעיונית הפרחים קשורים.
כוונתך תקוע מבחינת המיקום על החלון? כאילו זה לא נראה מקום מתאים לצנצנת פרחים? או שרק ההעמדה שלהם לא מספיק מעובדת כרגע?

mis

משתמש צעיר
מבחינת המיקום, אולי גם בגלל שזה לא מספיק מעובד. (איך שראיתי את זה הפרחים קצת קפצו לי בעיניים) תנסי אולי להשים את שלושת הדברים בצד אחד, אולי...

טאצ'

משתמש רשום
עכשיו זה נראה ממש בכיוון של ספר סיפורים ולא של מתכונים;)

לדעתי, הכיוון מצויין, התמונה בש"ל נותנת ניחוח של פעם - אני מניחה שזו המטרה
משו בוילון שמסתיר את האלמנטים קצת מפריע

HUXH86

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
התקדמות נפלאה (ברעיון)

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כיוון יפה מאוד! עם הרבה אוירה.
הוילון מיוחד ומוסיף המון לאוירה.

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ראיתי את הקודמים ואני רואה את זה האחרון,
אין מה להשוות, אהבתי את הכיוון החדש, האלמנטים והרקע שבחרת משדרים אוירה לגמרי אחרת,
מתאימים יותר לסיפור. מחכה לראות את המוצר המוגמר...
הצלחה!

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הכיון החדש פשוט מעולה, רק לעבוד עוד קצת כפי שכבר כתבו לפני.

איילת שלו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יופי. כיוון רעיוני ממש טוב.

אם יש לך אפשרות טכנית ואם זה בתקציב (בטח לא....) אולי עדיף לך לביים ולצלם תמונה במיוחד במקום להדביק תמונות? בכל מקרה - בטח תצא לך עבודה נהדרת בסוף.:)

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הבעיה היא שכבר הוציאו כסף בשביל צילומים לסקיצות הראשונות שהעליתי, ויש קצת עצבים על זה שאני לא משתמשת בתמונות ההן בסוף... אז נראה לי שהפעם איאלץ להסתפק בעיבוד תמונות.
ותודה רבה גם לך על כל ההכוונה!

ayala

משתמש מקצוען
נראה לי כיוון נהדר,
ואם תמשיכי לעבד את זה, כדאי לדעתי ליצור וילונות עם יותר זרימה- כי אלו נראים פשוט כמו קווים- מאד ישרים. כמובן- אני יודעת שזה סקיצה! אמרתי רק לגבי ההמשך כשתעבדי את זה עוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה