שיתוף - לביקורת עוד לפני שהוא היה ביבי

castamir

מהמשתמשים המובילים!
אתה נראה לי חרדי. לא אוהב את הממשלה הזו שהולכת לקום, אה? גם אני לא. איך אפשר ששישים ואחד חברי כנסת הם יחליטו מי יהיה ראש ממשלה? זו היררכיה! כאוס. תוהו ובוהו.

תמיד אומרים שנהגי מוניות מדברים על ביבי. זה לא נכון. אני מכיר את נתניהו עוד לפני שהוא היה ביבי. בטח! הוא ביקר אצלנו בבית ברמלה במימונה. תשאל אותו עד היום מי זה הרצל רחמים יגידו לך מיד.
מאז שנהיה ראש ממשלה לא ביקר אצלנו. בעיות אבטחה. שב"כ. לוזים. אולי דווקא עכשיו כשהוא הולך הביתה יוכל לחזור שוב לבקר אצלנו, לא כך? בסוף הכול אינטרסים.

גם הבן שלי ככה. מאוד מוכשר. מצייר לעיתון של שבת ציורים על פוליטיקה. אמר לי היום, נכון ממשלת שמאל, אבל את בנט יותר קל לצייר. פה זה מתחיל שם זה נגמר.
שיהיה בריא, הוא גם מבדיל בין יועז הנדל לניר אורבך. לי אין מושג. רק זוכר מהעיתון שאורבך יש לו שפם של מזרחיסטים. קראתי גם ספר אחד שלו. איך קראו לו? בשבת יזרקו סוכריות? אולי.

ביבי הוא לא העניין. הוא רק עוד קורבן. קורבן של מי? של השנה הזו. זו שנה נאחס. איך אמר הרב בנציון מהיוטיוב? שנת תשפ"א - שנת אשפה. קורונה, מירון, מלחמה, האסון בגבעת זאב. אז הנה עכשיו גם אסון במצודת זאב.

בינינו מכל האסונות, הגרוע מכולם זה טראמפ. איזה בנאדם! איזה לב! היה אוהב גדול של ישראל בשן ועין ונפש. האנטישמים גנבו לו את הבחירות וחסמו לו את האינסטגרם! אז גם ביבי. צרות של עשירים.

מכל אלו הדתיים לאומים עם השפם הכי אכזבה אותי שאקד. איילת. תאמין לי הייתי אפילו מצביע לה, אם רק הייתה בליכוד.
ומנסור עבאס? אין אמונה בערבי אפילו ארבעים שנה בקבר. עד שהייתה מפלגה אחת של ערבים שהסכימו לשבת עם ביבי, עכשיו השמאל גנבו גם אותם! שנה נאחס, אמרתי לך. שום דבר לא הולך.

אני הפסקתי לשמוע חדשות, זהו. הנה אתה רואה? אין פה רדיו. ככה כשהמדינה תלך לעזאזל זה יבוא לי בהפתעה. שומע רק מוזיקה. שולי רנד. ישי ריבו. בן סנוף. אלו היחידים שהייתי מצביע להם גם אם על הפתק לא יהיה כתוב מחל.

אני מנסה להיות אופטימי, בטח. אמא שלי אללה ירחמה תמיד הייתה אומרת "אם החיים נותנים לך לימונים תעשה מהם פטל בטעם לימון". מה לעשות שבשביל הפטל הזה צריך גם סוכר, דבש, מים, נענע... זה החיים לא נותנים לך! רק לימונים, לימונים, לימונים. נחנקנו.

יודע מה? יהיה טוב. נהגי מוניות זה עם. עם של נצח. לא מפחד מדרך ארוכה. כמה שהדרך יותר ארוכה יותר משתלם. המונה בינתיים מתקתק. והממשלה? אכלנו את פרעה, נאכל גם את זה. נצא מכל המשבר הזה מחוזקים יותר, מאמינים יותר, מאוחדים יותר נגד כל הסמולנים.

לעצור לך כאן ימינה? תעשה לי טובה, רק לא ימינה. הנה אני עושה סיבוב שמאלה, שמאלה ושמאלה מגיע לאותו מקום. מי מונה? שטויות, רק עוד חמישה שיקלים.

castamir

מהמשתמשים המובילים!
תודה!

1f64f.png

מזרוחניקים נכון יותר?

נערך לאחרונה ב:

castamir

מהמשתמשים המובילים!
מעניין לברר.
כי ״דתיים לאומיים״ או סרוגים זה סתם כזה. לא מתגלגל על הלשון.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
יפה מאד. זורם ועוקצני.

כמה תיקונים:
ששישים ואחד חברי כנסת הם יחליטו
חברי כנסת יחליטו.

שפם של מזרחיסטים
של דתיים.

הדתיים לאומים
הדתיים.

מכל אלו הדתיים לאומים עם השפם הכי אכזבה אותי שאקד. איילת.
אילת היא חילונית, כן?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
האסון בגבעת זאב. אז הנה עכשיו גם אסון במצודת זאב.
מכל אלו הדתיים לאומים עם השפם הכי אכזבה אותי שאקד. איילת.
ככה כשהמדינה תלך לעזאזל זה יבוא לי בהפתעה.
נהגי מוניות זה עם. עם של נצח. לא מפחד מדרך ארוכה.
מי מונה? שטויות, רק עוד חמישה שיקלים.
ואו! איזה יופי! גאונות. הכל קצבי. יש הרגשה לאורך הקריאה שאתה נמצא האוטו של נהג מאוד יציב ומנוסה, שיודע בדיוק לאן הוא לוקח אותך.
אישית אני גם מאוד אוהב את הז'אנר הזה של כתיבה מונולוג מגוף ראשון, דרכו מבינים את כל הסיטואציה כולל תגובות בן השיח.

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אישית אני גם מאוד אוהב את הז'אנר הזה של כתיבה מונולוג מגוף ראשון, דרכו מבינים את כל הסיטואציה כולל תגובות בן השיח.

ברור שאתה אוהב.
אתה מייסד הז'אנר.
חיכיתי שתגיב, להשחיל איזה פירגון גם בעדך.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מייסר ז'אנר? זה משהו וותיק מאוד..
מתי כתבתי כך?
תודה רבה על הפרגון!

כולך מעשה מחכם ותם.
בכל הזמנות אתה מפציץ בסיפור שכולו דיבור אינסופי.
מה שעולה לי כרגע מתוך אתגר, וכן בפעקאלע.
על השוטר שהיה אחראי על חדר הראיות.
עיי"ש ותרווה נחת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה