עוגת מספרים/צורה אישית, אפשר?

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@hbecker כמה זמן זה מחזיק במקרר (ללא השוקולדים)?

קבצים מצורפים

• IMG_0246.JPG
    IMG_0246.JPG
    2.2 MB · צפיות: 249

mum

משתמש מקצוען
טוב.
אז ברוב יאושי מהבידוד שנגמר אל תוך הסגר ומההבנה שאני, ולא אחרת הולכת להיות הרבה והגננת של הצאן היקר שלי (איזה נס שגמרא אני לא יודעת, אחרת גם זה היה נופל עלי)
נכנסנו ליום א' פרת וארא ובהתרגשות קיבלנו את פני האורחות החשובות (הרבה אמר אורחים) פ' (רפה) וף'.
והגננת הנמרצת של בת ה5 שלחה אותה לחפש חפצים המתחילים באות ו'- והיות ושבוע שעבר (היינו בבידוד, כן?) הכנו עוגת יומולדת חגיגית לפ' (דגושה) ובסוף היום הילדה שאלה אותי למה לא הכנתי גם ה'... ויות וגם הקטן למד 2 אותיות ושאל אותי אם אני מכינה להן עוגה, אבל בעצם אין מקום ל2 אותות על עוגה אחת...
גמלה בליבי ההחלטה לממש חלום כמוס ולהכין עוגת מספרים- אבל לא מספרים אלא אותיות!!!
קראתי את ההוראות הקפדניות של @hbecker שאין עליה בכלל, ונגשתי למלאכה.
מרוב התרגשות ועכב ריבוי האותיות הכנתי כמות כפול והשתמשתי באותיות שהמלמד היקר שלח על מנת שנקשט את הבית.
בסוף יצא ממש חמוד- זה הרבה יותר קשה באותיות כי יש להן חלקים צרים, הנס הוא שאפשר לאחות את השברים...
משאריות הבצק (זה היה שטות להכין כפול) הכנתי עוגיות אישיות כמו בתמונה הפותחת ושלחתי למשפחה חולת קורונה- גם מצוות ביקור חולים היה לנו בסוף.
הכנתי משמנת מתוקה שהקצפתי עם אבקת סוכר ופודינג- יצא יציב מאד.
והרי התוצאות לפניכן.

קבצים מצורפים

• IMG_4043.JPG
    IMG_4043.JPG
    KB 193 · צפיות: 276

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
טוב.
אז ברוב יאושי מהבידוד שנגמר אל תוך הסגר ומההבנה שאני, ולא אחרת הולכת להיות הרבה והגננת של הצאן היקר שלי (איזה נס שגמרא אני לא יודעת, אחרת גם זה היה נופל עלי)
נכנסנו ליום א' פרת וארא ובהתרגשות קיבלנו את פני האורחות החשובות (הרבה אמר אורחים) פ' (רפה) וף'.
והגננת הנמרצת של בת ה5 שלחה אותה לחפש חפצים המתחילים באות ו'- והיות ושבוע שעבר (היינו בבידוד, כן?) הכנו עוגת יומולדת חגיגית לפ' (דגושה) ובסוף היום הילדה שאלה אותי למה לא הכנתי גם ה'... ויות וגם הקטן למד 2 אותיות ושאל אותי אם אני מכינה להן עוגה, אבל בעצם אין מקום ל2 אותות על עוגה אחת...
גמלה בליבי ההחלטה לממש חלום כמוס ולהכין עוגת מספרים- אבל לא מספרים אלא אותיות!!!
קראתי את ההוראות הקפדניות של @hbecker שאין עליה בכלל, ונגשתי למלאכה.
מרוב התרגשות ועכב ריבוי האותיות הכנתי כמות כפול והשתמשתי באותיות שהמלמד היקר שלח על מנת שנקשט את הבית.
בסוף יצא ממש חמוד- זה הרבה יותר קשה באותיות כי יש להן חלקים צרים, הנס הוא שאפשר לאחות את השברים...
משאריות הבצק (זה היה שטות להכין כפול) הכנתי עוגיות אישיות כמו בתמונה הפותחת ושלחתי למשפחה חולת קורונה- גם מצוות ביקור חולים היה לנו בסוף.
הכנתי משמנת מתוקה שהקצפתי עם אבקת סוכר ופודינג- יצא יציב מאד.
והרי התוצאות לפניכן.
אמא למופת.
כל הכבוד
נראה מקסים

• תודה
Reactions: mum

batya11

משתמש פעיל
יהיה פחות יציב
תודה על התשובות ועל הסבלנות לכולן....
הבנתי שאת רושמת תמיד שמנת פחות יציב מריצ'.
השאלה שלי אם במקרה שאני כן מעדיפה שמנת בגלל הטעם, הקרם וניל הולך גם כאן, או לא?
אגב, אם אוכלים באותו יום עדיין השמנת פחות יציבה?
ושוב ממש תודה על כל המתכונים וההסברים.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
תודה על התשובות ועל הסבלנות לכולן....
הבנתי שאת רושמת תמיד שמנת פחות יציב מריצ'.
השאלה שלי אם במקרה שאני כן מעדיפה שמנת בגלל הטעם, הקרם וניל הולך גם כאן, או לא?
אגב, אם אוכלים באותו יום עדיין השמנת פחות יציבה?
ושוב ממש תודה על כל המתכונים וההסברים.
הקרם צריך להיות יציב כדי שלא ימעך מהעוגה שמעל.
שימי פודינג וניל
או גם פודינג וגם קרם וניל

1661

משתמש פעיל
@hbecker צריכה את עזרתך.
ראיתי שבהודעה הפותחת כתבת שעשית את זה עם נערות בחוג, רוצה להכין את זה עם שתי בנות שבאות אלי לאפות קצת (תעסוקה עבורם, סוג של חוג) איך יצרת את הצורות הקטנות? עם חותכנים? איך יצרת את החור הפנימי בדיוק באותו מקום בשני השכבות?

בנוסף, למי שלא אוהבת קצפת פרווה ורוצה להכין פרווה וטעים, אני ממליצה מאוד להכין עם קרם פטיסייר שמאוחד עם מעט קצפת, מי שרוצה מתכון, אשמח לתת. אני הכנתי עם קרם פטיסייר בטעם קרמל שייצבתי עם מעט מאוד ג'לטין ואחרי שהתקרר הקללתי עם מעט קצפת.
חוץ מזה שזה טעים מאוד זה גם מזדלף (כך אומרים?) מאוד יפה.
20210117_200443.jpg
20210117_195931.jpg
יומולדת 33.jpg

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
@hbecker צריכה את עזרתך.
ראיתי שבהודעה הפותחת כתבת שעשית את זה עם נערות בחוג, רוצה להכין את זה עם שתי בנות שבאות אלי לאפות קצת (תעסוקה עבורם, סוג של חוג) איך יצרת את הצורות הקטנות? עם חותכנים? איך יצרת את החור הפנימי בדיוק באותו מקום בשני השכבות?

בנוסף, למי שלא אוהבת קצפת פרווה ורוצה להכין פרווה וטעים, אני ממליצה מאוד להכין עם קרם פטיסייר שמאוחד עם מעט קצפת, מי שרוצה מתכון, אשמח לתת. אני הכנתי עם קרם פטיסייר בטעם קרמל שייצבתי עם מעט מאוד ג'לטין ואחרי שהתקרר הקללתי עם מעט קצפת.
חוץ מזה שזה טעים מאוד זה גם מזדלף (כך אומרים?) מאוד יפה.
צפה בקובץ המצורף 811226צפה בקובץ המצורף 811228צפה בקובץ המצורף 811229
את הצורות קרצנו עם קורצנים אבל די גדולים. לא שם עוגיות רגילות
המרכז? ב"ה יצא להן די באמצע. זה קורצן בתוך קורצן

1661

משתמש פעיל
את הצורות קרצנו עם קורצנים אבל די גדולים. לא שם עוגיות רגילות
המרכז? ב"ה יצא להן די באמצע. זה קורצן בתוך קורצן
תודה רבה על התשובה המהירה.
חבל שהחותכן היחיד הגדול שיש לי זה צורת עיגול פשוטה.
אתן להן להחליט מה הן מחליטות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה