עוגה משובחת לשמחת תורה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני רוצה להכין אותה עכשיו ואין לי שוקולית מה אפשר לשים במקום?
קקאו + עוד קצת סוכר

מה הכוונה "מקציפים בוו של בחושות ביצים" ?
המקצף הרגיל או ה -K ?
בוו של בחושות. הביצים השלמות והסוכר מוקצפים יחד בוו בחושות ואחרי כמה דקות הופכים לתערובת קצפית בצבע צהוב בהיר/קרם

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
@hbecker
יש לי חלבונים מיותרים בכמה אפשר להשתמש? אם בכלל?
תודה רבה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
@hbecker
יש לי חלבונים מיותרים בכמה אפשר להשתמש? אם בכלל?
תודה רבה
נשיקות.
פבלובה
עוגיות שמורכבות מחלבוני ביצה, סוכר, אגוזים וחמוציות.
מערבבים את החלבונים אם סוכר [1/4 כוס לכל חלבון, בערך], מוסיפים 1/2 כוס אגוזים לכל חלבון. ומעטו חמוציות
התערובת צריכה להיות כזו שאפשר ליצור ממנה כדורים. אז פשוט מוסיפים מהרכיבים עד שמגיעים למרקם כזה.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
בצקים עושים עם המסתלסל, וטארטים וקצפת מקציפים עם החלק שכולו מורכב מחוטים/ פסי מתכת דקים. יש עוד חלק שמיועד לבצקים של מרגרינה וכו', הבנתי נכון?
נכון
נראה כמו האות K
יש שקוראים לו וו גיטרה

sl disign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
וו לישה K למיקסר KENWOOD MAJOR | CHEF XL

ככה זה נראה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה