עובדת חברה

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
שלום,
אני מחפשת עבודה כבודקת תוכנה עם ניסיון של 4+ איך אפשר למצוא משרה כעובדת חברה ולא כעובדת קבלן, אני יודעת שהתנאים כעובדת חברה בדכ טובים יותר, אשמח לכל רעיון,
תודה

אמא5

משתמש מקצוען
את צריכה לעבור על המשרות הדרושות באתרים של החברות עצמן, ולהגיש מועמדות לכל משרה רלוונטית.
אפשר גם דרך לינקדאין, כל חברה שמכבדת את עצמה, מפרסמת גם שם את המשרות שלה. (בטאב JOBS)
בהצלחה!

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
את צריכה לעבור על המשרות הדרושות באתרים של החברות עצמן, ולהגיש מועמדות לכל משרה רלוונטית.
אפשר גם דרך לינקדאין, כל חברה שמכבדת את עצמה, מפרסמת גם שם את המשרות שלה. (בטאב JOBS)
בהצלחה!
אני מניחה שאני צריכה בשביל זה פרופיל לינקדאין, שווה לפתוח פרופיל? זה יותר מרשים את המעסיקים מקו"ח?

אמא5

משתמש מקצוען
אני מניחה שאני צריכה בשביל זה פרופיל לינקדאין, שווה לפתוח פרופיל? זה יותר מרשים את המעסיקים מקו"ח?
את לא חייבת פרופיל, את יכולה פשוט לחפש את המשרות שם, ואז אמור להיות קישור להגשת מועמדות באתר החברה.
אבל עקרונית, פרופיל לינקדאין טוב, שמסכם בתוכו את היכולות והניסיון שלך יכול לעזור לך, כי הרבה מגייסות מהחברות הטובות שפשוט מחפשות בלינקדאין מועמדים לפי הניסיון ופונות אליהם ישירות.

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
את לא חייבת פרופיל, את יכולה פשוט לחפש את המשרות שם, ואז אמור להיות קישור להגשת מועמדות באתר החברה.
אבל עקרונית, פרופיל לינקדאין טוב, שמסכם בתוכו את היכולות והניסיון שלך יכול לעזור לך, כי הרבה מגייסות מהחברות הטובות שפשוט מחפשות בלינקדאין מועמדים לפי הניסיון ופונות אליהם ישירות.
תודה, עזרת לי מאוד

Moishi Rand

משתמש רשום
את יכולה להעביר דרכי בשמחה, בקשר לדרישות משרה את יכולה לראות באתר, אבל את יכולה להגיש בכל מקרה גם אם זה לא תואם ב100 אחוז.

נערך לאחרונה ב:

tsivyaf

משתמש פעיל
אין לי דרך ליצור איתך קשר ,
תודה

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה