עד סוף 2020 - ניתן לקבל דירוג אשראי חינם

אביודה

משתמש מקצוען
האם יש כזה דבר מחיקת מידע שלילי?
יש המון חברות שמתעסקות בזה
יש משהו אמין ואמיתי בתחום?
תקרא על זה קצת - אפשר לעשות את זה באופן עצמאי וכל החברות האלה סתם גנבים שגובים כסף ולא מספרים לך על זה.
חוץ מזה שלא כדי למחוק היסטוריה, לפעמים בלי היסטוריה יותר גרוע מהיסטוריה גרועה כי הבנק מנסה לדמיין למה נמחק....

D

Deleted 66182

אורח
ניתן לקבל פעם בשנה חינם
כנסו לקישור הזה (ולא לאתר הרגיל של קפטן קרדיט, רק דרך הקישור ששולח לאפליקציה)

אפשר לקבל חינם דירוג אשראי עם הסיבות לדירוג והמלצות או דוח נתונים

באתר הממשלתי ניתן לקבל רק דוח נתונים
זה רק למי שיכול להוריד את האפליקציה?
כי מבקשים נייד עם סמס לרישום

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
תקרא על זה קצת - אפשר לעשות את זה באופן עצמאי וכל החברות האלה סתם גנבים שגובים כסף ולא מספרים לך על זה.
חוץ מזה שלא כדי למחוק היסטוריה, לפעמים בלי היסטוריה יותר גרוע מהיסטוריה גרועה כי הבנק מנסה לדמיין למה נמחק....
אם מוחקים אמורים למחוק הכל? וזה מופיעה כמחוק?

יענקי חסידי

משתמש רשום
הוצאתי היום דירוג מעודכן ירד לי השנה ב64
נקודות זה מה שיצא לי מי מתמצא
1.png

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
לא הבנתי למה לתת גישה לחברה עלומה לכל נתוני האשראי שלי.
מה היא עושה עם זה ?
למי היא מעבירה ?
אפשר להוריד את הדירוג ישירות מבנק ישראל.

A052

משתמש סופר מקצוען
אתה נותן להם אישור לקבל את הנתונים שלך מבנק ישראל.
אין להם אותם, ללא אישורך.
אכן, ללא אישורך אין להם.

אבל נתת את אישורך לגשת לנתוני האשראי, לחברת האשראי? לבנק? הבנק עובד בין השאר עם החברה של קפטן קרדיט.
ולכן יש להם את הנתונים בכל מקרה.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
אם אני רוצה למחוק עבר פחות נקי
אני יכול לבקש להימחק מהמאגר ולאחר תקופה להכילל בתוכו
וככה אקבל דף חדש.
אני מבין שההחברות יהיו ערי ם לחסרון נתונים קודם. אך עדיין אולי יעדיפו את הדף החדש ויסתמכו עליו.

A052

משתמש סופר מקצוען
מי אמר שיהיה חסרון נתונים?
הבנקים שמוסרים את נתוני האשראי למערכת עדיין שומרים אותם אצלם גם אם ביקשתם להימחק.
וכאשר תבקשו לחזור, הבנקים (יכול ו)ימסרו את המידע של כל השנים הקודמות.

מלינקה

משתמש פעיל
קבלתי את דירוג האשראי אבל לא את ההסבר "למה זה הדירוג שלי" (אין את הלינק הזה שאני רואה בצילומי מסך שהעלו פה)
מדוע?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה