עזרה עד כמה החליפה מייצגת אותנו?

פרסום נכון

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
שלום. אני תלמיד בקורס הפרסום של פרוג. הכנתי סקר מרתק על המניעים הנסתרים ברכישת חליפות, בוא תגלה מה עומד מאחורי הלבוש המייצג שכל חרדי לובש ביומיום, על הדרך תעזור גם ליהודי טוב להתמקצע בפרסום. ;)

תודה רבה

לחץ כאן לסקר החליפות המרתק>>>

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
שלום. אני תלמיד בקורס הפרסום של פרוג. הכנתי סקר מרתק על המניעים הנסתרים ברכישת חליפות, בוא תגלה מה עומד מאחורי הלבוש המייצג שכל חרדי לובש ביומיום, על הדרך תעזור גם ליהודי טוב להתמקצע בפרסום. ;)

תודה רבה

לחץ כאן לסקר החליפות המרתק>>>

התחלתי לענות, הפסקתי באמצע.
לדעתי השאלות לא מותאמות למגזר שלובש חסידי.
אולי תדגיש בכותרת את קהל היעד שאתה מעוניין.

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
שאלות נכונות (קצת חוזרות על עצמן)
בהצלחה

ayys

משתמש מקצוען
תודה רבה
יש שם טעות
רוצים שנבחר 2 סיבות מרכזיות ויש אופציה רק אחת
בדיוק באתי לציין את זה

כהנית

משתמש מקצוען
ואם אני לא נוהג לרכוש חליפות?
איך אענה על כל שאר השאלות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה