דרוש מידע עד איזה תאריך לומדים השנה בבתי הספר של החינוך העצמאי?

א.ב.ג.

משתמש צעיר
חוץ מהשעורים שהמורות מסרו בקווים, יש את הקשר עם התלמידות והשיחות הטלפוניות שלוקחות הרבה זמן. היו ימים שהילדים שלי החביאו את הפלאפון שלי כדי שלא אענה לתלמידות ולהליט שיעורים לקח לי כל פעם בין שעתיים ל- 3 שעות.
מצטרפת לנ"ל.
ולהצלת כבודן של המורות:
מי שלא היה חלק מכל מערך ההקלטות חושב לתומו שכולה רבע שעה שיעור!!! אבל מאחורי כל שיעור היה ים זמן של הכנה(ואני לא מורה מתחילה. יש לי וותק מכובד מאדדד) הושקעה מחשבה רבה בכל ניהול המרחב הקולי (הרבה מעבר למסירת שיעורים נטו) וזה דרש המון אנרגיה וזמן.(שלא לדבר על הקשר האישי עם כל בת פעם בשבוע...) וזהו רק קצהו של תאור יומה של מורה בחופשת הקורונה...

הר הבשן

משתמש מקצוען
מצטרפת לנ"ל.
ולהצלת כבודן של המורות:
מי שלא היה חלק מכל מערך ההקלטות חושב לתומו שכולה רבע שעה שיעור!!! אבל מאחורי כל שיעור היה ים זמן של הכנה(ואני לא מורה מתחילה. יש לי וותק מכובד מאדדד) הושקעה מחשבה רבה בכל ניהול המרחב הקולי (הרבה מעבר למסירת שיעורים נטו) וזה דרש המון אנרגיה וזמן.(שלא לדבר על הקשר האישי עם כל בת פעם בשבוע...) וזהו רק קצהו של תאור יומה של מורה בחופשת הקורונה...
להקליט שיעור של 25 דקות ולגלות אחרי סיום אמירת השיעור שנגמרה הבטריה...

אני וביתי

משתמש מקצוען
אמור להיות קייטנות בגנים ובבתי ספר עד כיתה ד עד טו אב.
למה שלא יגמרו בט באב ויתחילו בא אלול כמו התתים? ככה החופש סתם יתפרס יותר והרי יש למדינה מטרה שההורים יעבדו לא? או שהחרדים לא עובדים גם ככה כמו שראינו את ההתנהלות לאורך כל התקופה מצד המדינה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אמור להיות קייטנות בגנים ובבתי ספר עד כיתה ד עד טו אב.
למה שלא יגמרו בט באב ויתחילו בא אלול כמו התתים? ככה החופש סתם יתפרס יותר והרי יש למדינה מטרה שההורים יעבדו לא? או שהחרדים לא עובדים גם ככה כמו שראינו את ההתנהלות לאורך כל התקופה מצד המדינה
שנה הבאה זה צוות חדש גננות חדשות כאן זה כאילו החזר על השנה הזאת
השערה שלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה