• פרוג למען העצמאים!

  כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב30% הנחה!!!

  למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

  לתשומת לב! המבצע עד חג הפסח

  למעבר ליצירת קמפיין >>>
   
  להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>
   
  לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>
   

עדכוני מוזיקה

תהילושש

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המופע של מרדכי בן דוד רק לגברים - בסכנת ביטול
שדולת הנשים שיגרה לעיריית חיפה איום בעתירה לבית המשפט נגד מופע מוזיקלי המתוכנן לציבור החרדי, תחת חסותה, ב'מרכז הקונגרסים', בו יככב הזמר מרדכי בן דוד - מופע שמיועד לגברים בלבד.

לצידו של בן דוד יופיע מוטי שטיינמץ, הזמר החסידי שכיכב בכותרות הימים האחרונים לאחר ההצלחה של השדולה האנטי-דתית בפסיקת בית המשפט לבקשתה נגד המופע שלו בעפולה תוך הפרדה בין גברים לנשים.

בשונה מעפולה, בחיפה כאמור כלל לא לא יתאפשר לנשים לצפות במופע, משום שהוא מיועד מראש רק לגברים כ"קומזיץ של התרוממות וכיסופין אל תוך אווירת הימים הנוראים", כפי שנכתב בפרסומים הרשמיים.
במכתב שהגיע לאחרונה לראש עיריית חיפה עינת קליש רותם וליועצת המשפטית של העירייה עו"ד ימית קליין, מטעם 'שדולת הנשים', נכתב: "הדרת נשים מהמרחב הציבורי והפלייתן בקבלת שירות ציבורי הן פעולות אסורות, המנוגדות לחוק יסוד: כבוד האדם וחירותו, עומדות בניגוד גמור לעיקרון השוויון - וכן מהוות הפרה של חוק איסור הפליה במוצרים, בשירותים ובכניסה למקומות בידור ולמקומות ציבוריים".
"יודגש, כי ההנחה שיש קהל שיעדיף לקיים את האירוע ללא נשים, איננה מכשירה את קיום האירוע, שבמהותו נוגד את החוק", נכתב עוד. "מהנורמות שצוטטו לעיל עולה כי עקרון השוויון בין המינים והאיסור לקיים אירועים ציבוריים המדירים נשים – גוברים על העדפותיו של ציבור כזה או אחר".

מעיריית חיפה לא נמסרה תגובה רשמית, אך סגן ראש העיר מיכי אלפר (דגל התורה) הסביר, כי "עיריית חיפה עומדת בכל הקריטריונים של החוק המתיר קיום מופע מותאם בהחרגה ייעודית. העירייה תמשיך לתת שירות ומענה לכלל הציבורים בעיר ובהם הציבור החרדי, ראש העירייה רואה בערך השוויון ערך עליון, ובמקרה זה אירועי תרבות מותאמים לאוכלוסייה החרדית".
 

לוח דרושים

למעלה