עדכוני מוזיקה

מצב
הנושא נעול.

בורג קטן במערכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לידעתכם נפתחה לאחרונה קבוצה של מוזיקה יהודית נטו! בצאט'
להלן הפרטים.
הוראות למצטרפים לקבוצה
קבוצה זו קמה במטרה לספק לאלו שרוצים עדכונים עבור חדשות של מוזיקה יהודית בלבד להלן כמה הבהרות.
א. אין לשלוח בקשות ולא קישורים לכל מה שלא קשור למוזיקה בלבד!!!.
ב. אין לשלוח בקשות ובודאי לא קישורים לסרטונים מכל סוג שהוא (גם אם התוכן הוא הכי מהודר שיש, כולל הקול הבא) למי שמאוד רוצה בשביל זה יש קבוצות אחרות.
ג. אין לכתוב רכילות לשוה"ר עקיצות וכו' על חברי הקבוצה ובכלל, הדבר גורם להרבה מלל בתוך הצאט' ומקשה על קבלת הקישורים שנשלחו בהודעות הקודמות...
ד. אין לאף חבר בקבוצה לצרף חבר אחר כלל!! הצירוף יעשה ע"י המייל של מנהל הקבוצה <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> (מי שרוצה יכול להסיר את עצמו בלבד!).
ד. מטרת כללים אלו הם בשבילך ובשביל כולם אנא שמור בהקפדה על כללים אלו, העובר על כללים אלו יוסר מהקבוצה ללא אפשרות חזרה.
ה. כל המצטרף הוא ע"ד כל הכללים הנ"ל.
בהצלחה

להצטרפות ניתן לשלוח מייל לכתובת <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
נשלח אוטומטי מייל חוזר לאישור הכללים
בהצלחה.
מישהו יודע מה קרה לקבוצה?
אני היית רשום שם ופתאום נעלם לי החלון של הצאט' ואני מנסה לראות מה הבעיה ולא מצליח.

משה 10

משתמש צעיר
מישהו יכול להעלות את הקליפ של עמירן דביר 'דספזלטוב'???
תודה מראש.

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
מחפשת דחוף דחוף את הכתבה של מוטי שטיינמץ בעיתון משפחה סוכות תשע"ו, יש למישהו??
למישהו יש את הכתבה שהייתה על מוטי שטיינמץ בעיתון משפחה סוכות תשע"ו? מחפשת כבר הרבה זמן וזה ממש ממש ממש דחוף לי.....
בדיוק ערכתי ניקוי פסח במחשב ומצאתי... ב"ה.
מקווה שזה עדיין אקטואלי.

קבצים מצורפים

• ראיון מוטי שטיינמץ.pdf
    5.7 MB · צפיות: 662

קרן לייזר

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אשמח מאד לקבל את הדיסק החדש
של ישי ריבו - שטח אפור
באישי

תודה מראש

אביטל טאביב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה לא טוב?????
בן אדם עבד על הדיסק והשקיע עשרות (ואולי מאות) אלפי שקלים, ואתה בא ומבקש את הדיסק כאילו אתה מבקש במבה מחבר?!
אני לא מדברת על הצד ההלכתי, זה כבר עוד נושא לדיון...
קצת מצפון לא יזיק...!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה