עדכון קושחה לנגן SAMVIX-IBASS

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
זקוקה ללינק או אם אפשר להעלות לכאן עידכון קושחה לנגן הנ"ל שלא יוכלו לראות בו קבצי MP4 ו WMA

שעון חול

משתמש פעיל
דברתי עם החברה והם אמרו שאפשר להתקין את הקושחה הישנה של הסיבוב הראשון של האיי בס ששם יש אפשרות כזאת וזה אמור לעבוד גם על החדשים ואפשר לצפות דרך זה אם אתה צריך עוד עזרה פנה אלי למייל שכתוב למעלה

זאבי1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה תורנית
D I G I T A L
המשתמש נחסם
למישהו יש להעלאות לכאן את הקושחה לנגן אייבס כדי שיהיה אפשר לראות mp4 ?

איניש

משתמש רשום
דברתי עם החברה והם אמרו שאפשר להתקין את הקושחה הישנה של הסיבוב הראשון של האיי בס ששם יש אפשרות כזאת וזה אמור לעבוד גם על החדשים ואפשר לצפות דרך זה אם אתה צריך עוד עזרה פנה אלי למייל שכתוב למעלה
למישהו יש להעלאות לכאן את הקושחה לנגן אייבס כדי שיהיה אפשר לראות mp4 ?
אם יש למישהו לשלוח למייל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

איניש

משתמש רשום
אני שלחתי לחברה בקשה
וענו לי שנגן אייבס מיועד רק לשמע ולא לוידאו

אבא לוי

משתמש פעיל
הנה עוד אשכול שדיברו כבר על הנושא הזה

אחוטאח

משתמש חדש
יש לי נגן של חברת סמוויקס דגם דימונט איך אפשר לעדכן אותו (עידכון חומרה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה