עדכון נוד 32 במצב לא מקוון

Yisrael

משתמש פעיל
שלום,

יש לי מחשב שאין אפשרות לחבר אותו לרשת, האם יש אפשרות להוריד ולהתקין קבצי עדכון לאנטי וירוס (נוד32)?

תודה מראש!

יש שדה

משתמש פעיל
יש איזה מישהו שכתב סקריפט בשביל זה, אתה תדע להסתדר?

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
שלום,

יש לי מחשב שאין אפשרות לחבר אותו לרשת, האם יש אפשרות להוריד ולהתקין קבצי עדכון לאנטי וירוס (נוד32)?

תודה מראש!

התכוונת לזה?
א''א להעלות את הקובץ לאתר
*הקובץ חינמי ל-30 יום אבל אם אתה לא מחובר לאינטרנט אז כנראה שלא יקרה כלום אחרי חודש
תוריד ותפתח במחשב (תוריד מהמחשב שאיתו התחברת לפרוג;))

Yisrael

משתמש פעיל
איזה גרסה יש לך?
גירסה 8
יש איזה מישהו שכתב סקריפט בשביל זה, אתה תדע להסתדר?
כנראה שכן, אבל אין אפשרות מובנית בתכנה? מה הסקריפט עושה?
התכוונת לזה?
א''א להעלות את הקובץ לאתר
*הקובץ חינמי ל-30 יום אבל אם אתה לא מחובר לאינטרנט אז כנראה שלא יקרה כלום אחרי חודש
תוריד ותפתח במחשב (תוריד מהמחשב שאיתו התחברת לפרוג;))
זה גרסת הניסיון שלהם, מה הקשר? [ולמה אתה חושב שהתכנה לא יודעת לבדוק מה התאריך במחשב?]

תודה לכולכם!

יש שדה

משתמש פעיל
https://send.magicode.me/send-file/file/48d50eec0e64d0f3ae9b5adc24c30b1c8f7962b4/view

זאת גירסת נוד שמאפשרת להוריד תיקיה, כדי להעבירה למחשב ללא אינטרנט.
לאחר התקנה על מחשב עם אינטרנט, נוצרת תיקיה היכן שהיה קובץ ההתקנה, בשם ESET שם בתוכו יש קובץ הוראות. אם תסתבך/כי אשתדל לעזור בל"נ בל"נ בל"נ.
נ.ב. הלינק הזה לא יהיה שימושי תוך 3 ימים, לתשומת לבך

Yisrael

משתמש פעיל
https://send.magicode.me/send-file/file/48d50eec0e64d0f3ae9b5adc24c30b1c8f7962b4/view

זאת גירסת נוד שמאפשרת להוריד תיקיה, כדי להעבירה למחשב ללא אינטרנט.
לאחר התקנה על מחשב עם אינטרנט, נוצרת תיקיה היכן שהיה קובץ ההתקנה, בשם ESET שם בתוכו יש קובץ הוראות. אם תסתבך/כי אשתדל לעזור בל"נ בל"נ בל"נ.
נ.ב. הלינק הזה לא יהיה שימושי תוך 3 ימים, לתשומת לבך
לא מוצא את התיקייה הזו. היא אמורה להיות היכן שהיה הקובץ EXE שהורדתי? או בתיקייה של ESET בPROGRAM FILES?
בכל מקרה אני לא מוצא את זה, תוכל לכוון אותי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה