עדכון הדמיה

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
תוכנת מאיה, רינדור מנטל ריי, עיבוד תמונה פוטושופ.

קבצים מצורפים

• סלון 5_3.jpg
    KB 182.5 · צפיות: 17

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
חביבי, העסק מתחיל להתחמם. וזה נראה יותר טוב.

רואים שהקירות הובהרו או הGI וזה כבר עשה טוב למראה הכללי.
הערות כלליות - נא לא לקחת זאת כביקורת אלא כעצות טובות.
איני יודע עם איזה חומר השתמשת בריצפה אבל זה נראה חומר בסיס של ברירת מחדל עם קצת השתקפות.
כדאי היה למצוא ממש חומר שיתן את תחושת האבן.
כנ"ל לגבי הכורסאות. אם זה עור או שזה בד זה צריך שיראו ככאלו.
הארונית (קומודה) בסדר יש תחושה של מראה אפוקסי.
הכלים על הארונית (קומודה) צריכים להיות יותר ציבעוניים ויותר אמיתיים.
לא מחייב - אבל ניתן לשפר את מראה המסגרות של דלתות ההזזה במרפסות על ידי נתינת חומר אלומיניום. אבל הזכוכיות בסדר. - אופציה נוספת לשים וילון יפה חצי פתוח להעשיר את האוירה.
השטיח בסדר גמור
השולחן בסדר גמור.
האמת, איני עובד כלל עם Mntal ray אז איני יודע איך חומרים עובדים שם. אני עובד עם Vray ומגיע לתוצאות טובות ללא הרבה מאמץ. רוב החומרים והגדרותיהם כבר מוכנות בגוף החומר ולכן זה הולך די מהר.
לגבי מסך הLCD בVRAY יש חומר שנקרא VrayLightMtl המאפשר הארה עצמית של המסך ונותן תחושה של הקרנה. תחפש את המקבילה במנטל ריי.
הייתי שם צמח יותר ראליסטי ויותר ציבעוני להחיות מעט את גווני האפור בז' לבן השולטים בסביבה וכמובן שהחומר של הכד בהתאם.
כנ"ל לגבי שתי התמונות ברקע גם אותם הייתי משנה לצבעים עזים יותר ל"החיות את המדבר"
מבהיר עוד קצת את הנמכת הגבס לאפור יותר בהיר הכהה משרה אוירה קצת קודרת.

ותזכור כלל בהדמיות ובציור-החילונים אומרים זאת במילים קצת אחרות אבל אנחנו נאמר זאת בלשוננו "היופי נמצא בפרטים הקטנים." כן, אני יודע שזה מצריך עבודה קשה ומפרכת אבל אין מה לעשות אין קיצורי דרכים כדי להגיע לתוצאות צריך להשקיע. ואתה בכיוון הנכון.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
תודה רבה על כל מה שכתבת לי אקח זאת לתשומת ליבי מאיש מקצוע יותר ותיק ממני בתלת מימד שאני די חדש בו ואני מקוה להגיע רחוק.

את המנטל ריי אני עדיין לא מכיר כ"כ טוב ואני כל הזמן מנסה ללמוד אותו יותר טוב.
תודה על הכל.

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
עצה קטנה : הבנתי שיש לMAYA אפשרות גם לרנדר במנוע ה Vray אולי כדאי לך לשקול לעבור אליו שם אוכל להיות לך הרבה יותר לעזר בחומרים וגם תוכל להגיע לתוצאות איכותיות ביתר קלות.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יש לי VRAY למאיה, יש לך חומרים מוכנים עבורו?

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
בהחלט כן !
אבל צריך לבדוק אם הגדרות החומרים פועלים בצורה דומה גם בMAYA

הנה סנונית ראשונה של אתר חומרים מקוטלגים לפני נושאים מתכות, עץ, אורגני וכו' ל VRAY האתר הוא חינמי והחומרים ברובם מקצועיים, כמובן שאם מורידים חומר מסויים כדאי להוריד בכמה גירסאות כדי לבדוק גם את מראהו, וגם את משקלו (זמן רנדר).
האתר מצריך כמובן לעשות רישום חד-פעמי ואתה בפנים יכול לקחת מה שתרצה.
http://www.vray-materials.de/all_materials.php?p=2&category=Metal

אם תרצה חומרים שיש ברשותי אוכל להעלות לאתר ולתת לך רק שזה כבר מגיע בתקנה SETUP ישירות לתוך תיקיה בMAX עם מימשק חכם להצגת החומרים וניהולם. איני מאמין שזה יעבוד ישירות עם MAYA
אפשרות נוספת, אם עליתה על חומרים של Vray להתקנה התואמים לעורך החומרים של MAYA תן לי את שמו ואנסה לאתר לך אותו. ותאמין לי אני יודע לאתר כאלו דברים חבל"ז.....

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
הורדתי אך אינני מצליח עדיין להביא לתוכנה - אעדכן

maor700

משתמש רשום
נכתב ע"י eliezer1;440345:
בהחלט כן !
אם תרצה חומרים שיש ברשותי אוכל להעלות לאתר ולתת לך רק שזה כבר מגיע בתקנה SETUP ישירות לתוך תיקיה בMAX עם מימשק חכם להצגת החומרים וניהולם. איני מאמין שזה יעבוד ישירות עם MAYA
אפשרות נוספת, אם עליתה על חומרים של Vray להתקנה התואמים לעורך החומרים של MAYA תן לי את שמו ואנסה לאתר לך אותו. ותאמין לי אני יודע לאתר כאלו דברים חבל"ז.....
מכיר את האתר הנ"ל ומשתמש בו הרבה. כוונתך לממשק שפועל בתוך מאקס לניהול חומרים מהאתר הזה? אם לא למה כוונתך (Evermotion?) אשמח אם תתן לינק אליו או את שמו ואני כבר...
הבנתי שבגרסה החדשה max 2011 יש ממשק לניהול חומרים יותר נורמלי ממה שהיה עד עכשיו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה