~~עדכון בקשר לקבוצת הרכישה לחידוש תוספים~~

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לאחר מסע מפרך לגבש קבוצה, נתקלנו בבעיה קטנה.
דיברתי עם גבריאל הארבס, ולא נראה לי שהוא בכיוון של חידוש תוספים בזמן הקרוב. (כן, כן הוא אמר שבועיים...).

על כן, לאחר שיש כבר קבוצה, לענ"ד כדאי לחזור להצעה של אריאל, שיפתח סקריפט (לא פלאג-אין) שיסייע ליישור אנכי מלא.
אמנם, המחיר הוא כפול, 500 ש"ח, אבל זה משתלם כי אין צורך בחידוש שנתי.

כל המעוניין, ירשום את פרטיו כאן, ולה' הישועה.

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
מה עם יהודה נויפלד ?

FE

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אני בפנים.
אם אני לא טועה, הוא אמר שעלות הכנת הסקריפט 10,000 ש״ח כך שאם יהיו יותר מ20 מעוניינים המחיר ירד פר רוכש.
אני טועה?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לאחר מסע מפרך לגבש קבוצה, נתקלנו בבעיה קטנה.
דיברתי עם גבריאל הארבס, ולא נראה לי שהוא בכיוון של חידוש תוספים בזמן הקרוב. (כן, כן הוא אמר שבועיים...).

על כן, לאחר שיש כבר קבוצה, לענ"ד כדאי לחזור להצעה של אריאל, שיפתח סקריפט (לא פלאג-אין) שיסייע ליישור אנכי מלא.
אמנם, המחיר הוא כפול, 500 ש"ח, אבל זה משתלם כי אין צורך בחידוש שנתי.

כל המעוניין, ירשום את פרטיו כאן, ולה' הישועה.
הגם שהסקריפטים של אריאל מעולים ממש במהירות ובאיכות - אם זה לא פלאג-אין, שיכול לעבוד גם בזמן אמת (וכדמשמע מהפירוט באתר של הארבס), אני אישית מסופק כמה תועלת תהיה ממנו. אלא אם כן אריאל חושב אחרת ויפרט למה.
אממ תשאל אותו :)
הוא אמר לי בזמנו שאין לו זמן לזה.
הוא אפילו התחיל לעצב את הפאנל של זה, אבל עצר בשיא, נכון @יידישע קאפ ? :)
בין עיצוב UI לבין תכנות הפונקציונאליות עצמה יש עשרות ואולי מאות שעות...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
הגם שהסקריפטים של אריאל מעולים ממש במהירות ובאיכות - אם זה לא פלאג-אין, שיכול לעבוד גם בזמן אמת (וכדמשמע מהפירוט באתר של הארבס), אני אישית מסופק כמה תועלת תהיה ממנו. אלא אם כן אריאל חושב אחרת ויפרט למה.

אני לא אריאל אבל
א. לפי מה שהבנתי, הפלאגאינים של הארבס, למרות תועלתם המרובה - הם לא פלאגינים אמיתיים, אלא סקריפטים במעטפת של פלאגין לשם הנוחות.
ב. גם סקריפטים יכולים לעבוד בזמן אמת, לא רק פלאגינים
ג. זמן אמת זה יתרון שלא צריך לעדכן כל פעם, אבל זה עלול להיות גם חיסרון של איטיות רצינית (לא בכל מקרה זה ישפיע, זה תלוי בהרבה גורמים), לכן יש גם יתרון למה שלא רץ בזמן אמת.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני לא אריאל אבל
א. לפי מה שהבנתי, הפלאגאינים של הארבס, למרות תועלתם המרובה - הם לא פלאגינים אמיתיים, אלא סקריפטים במעטפת של פלאגין לשם הנוחות.
ב. גם סקריפטים יכולים לעבוד בזמן אמת, לא רק פלאגינים
ג. זמן אמת זה יתרון שלא צריך לעדכן כל פעם, אבל זה עלול להיות גם חיסרון של איטיות רצינית (לא בכל מקרה זה ישפיע, זה תלוי בהרבה גורמים), לכן יש גם יתרון למה שלא רץ בזמן אמת.
א. לגבי א - שמתי לב לזה (למשל הדרופ-וורדס שלו, ברור שזה רק סקריפט...), אבל אני לא יודע אם כל הפלאגינים הם כאלה.
ג. איזה יתרון (חוץ ממהירות אולי) יש במקרה הזה אם אף פעם צורת העמוד שאני רואה לא תהיה סופית...

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עכ"פ, שניכם איתנו?

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני בפנים.
אם אני לא טועה, הוא אמר שעלות הכנת הסקריפט 10,000 ש״ח כך שאם יהיו יותר מ20 מעוניינים המחיר ירד פר רוכש.
אני טועה?

אתה לא טועה, אבל להשיג יותר מ-20 נראה לי לא ריאלי.
פעם שעברה בקושי הגעתי ל-8

FE

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אפרסם את ההצעה בקבוצה של אברהם רחמים, אני מאמין שיהיו עוד מתעניינים.

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

הסקריפט של הארבס אמנם עבד בזמן אמת, אבל זה גרר הרבה תקיעות וקריסות של אינדיזיין, ולפעמים העסק ממש השתגע.

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה