• פרוג למען העצמאים!

כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב90% הנחה!!! כן כן! שלמו רק 10% כדמי רצינות ופרסמו את העסק שלכם באתר המוביל בציבור החרדי!

למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

למעבר ליצירת קמפיין >>>

להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>

לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>

התייעצות עגלת yoyo או BUMPRIDER

פאנית פלוס

משתמש פעיל
פרסום וקופירייטינג
הפקות ואירועים
מוזיקה ונגינה
לי יש יויו בכללי מאוד מרוצה
אבל מבחינת החגורה שסוגרת את התינוק אני לא מרוצה זה לא סוגר מספיק טוב
התינוק שלי (בן שנה וחצי)פשוט מושיל מעליו את הכתפיות ונשאר רק עם ההחגורה סביב הבטן וזה מאוד מסוכן
אול יבאמת למישהי יש פתרון אשמח לשיתוף.

אחת מתוקה

משתמש צעיר
התינוק שלי (בן שנה וחצי)פשוט מושיל מעליו את הכתפיות ונשאר רק עם ההחגורה סביב הבטן וזה מאוד מסוכן
זה קורה בכל עגלה

אימפריה

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
הבת שלי היתה ממש שובבה, היתה יוצאת לי מהקשירה ובורחת מהעגלה תוך כדי הליכה ברחוב, מישהי הביאה לי קשירה מיוחדת שמשחילים על הידיים והילד לא יכול להשתחרר מעצמו לעולם... אותי זה ממש הציל!

נעמי ברקאי

עיצוב גרפי
פרסום וקופירייטינג
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
עיצוב גרפי
כמובן יויו. ללא השוואה. במחובר זה לא הרבה הבדל ולגבי שכיבה מי שחשוב לה יכולה להזמין מסין רק את הבטנה של שכיבה 175 מעלות.

Geulanow

משתמש רשום
כמה זמן יש לך אותה?היא חדשה ממש ,לא?
לדעתך היא טובה יותר מהיויו?
חודשיים
היא דומה מאד ליויו מבחינת אופציית הקיפול ונראות..
אבל הרבה יותר יציבה..

התלבטנו בין היויו למארקלן ואין ספק שהמאקרלן עולה עליה
ועוד דבר חשוב המאקלרן פחות כבדה מהיויו

ext

משתמש פעיל
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
היויו עכשו 1500
ואגב
מי שרוצה בוגבו אנט - אפשר להזמין דרך בוגבו ישראל, הם מוכרים בבלעדיות ויספקו בתחילת אוקטובר, שכיבה מלאה וישיבה מלאה, אבל המחיר בישראל איזור 2400 (לדעתי כי זה כרגע בבלעדיות שלהם...)

ykdesign

משתמש רשום
יש לי את היויו ממליצה מאוד
אבל בגלל שכתבת שאת רוצה שתי עגלות ולחבר בדיוק אתמול ראיתי אשה שעשתה את זה ושאלתי אותה אם מרוצה והיא אמרה שממש לא והיא מתלבטת אם לקנות עגלת תאומים בגלל שזה יוצא עגלה מאוד רחבה ולא יכולה להכנס לכל מקום

esti 20

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
היויו עכשו 1500
ואגב
מי שרוצה בוגבו אנט - אפשר להזמין דרך בוגבו ישראל, הם מוכרים בבלעדיות ויספקו בתחילת אוקטובר, שכיבה מלאה וישיבה מלאה, אבל המחיר בישראל איזור 2400 (לדעתי כי זה כרגע בבלעדיות שלהם...)
איפה ב 1500??

פאנית פלוס

משתמש פעיל
פרסום וקופירייטינג
הפקות ואירועים
מוזיקה ונגינה
הבת שלי היתה ממש שובבה, היתה יוצאת לי מהקשירה ובורחת מהעגלה תוך כדי הליכה ברחוב, מישהי הביאה לי קשירה מיוחדת שמשחילים על הידיים והילד לא יכול להשתחרר מעצמו לעולם... אותי זה ממש הציל!
תוכלי להסביר לי מה זה ויפה קונים את זה זה מאוד יעזור לי

לוח דרושים

העסק שלך זה העיצוב שלנו! לפר
למעלה