עזרה עגלות יויו מזויפות!!!

חני פוטר

משתמש רשום
שאר הסימנים קשים לזיהוי. יש הבדל קל בצבע של הבדים. בנוסף בחיקוי אין את הצבע הירוק והאפרסק. וכן הלוגו בצד נופל מהר.

מצליחה

משתמש מקצוען
אין דבר כזה יבוא מקביל ביויו. כל מי שאומר לכם דבר כזה סימן שמדובר בחיקוי.
בוודאי שלא יכול להיות דבר כזה כיוון, שזו חברה מאוד אלימה ושטלתנית, שלא נותנת אפשרות כזאת, לצערינו הרב.
הלוואי שהיה מישהו שהיה מצליח להתגבר עליהם ולייבא ביבוא מקביל, כדי לשבור אותם!

bekkiback

משתמש מקצוען
שאר הסימנים קשים לזיהוי. יש הבדל קל בצבע של הבדים. בנוסף בחיקוי אין את הצבע הירוק והאפרסק. וכן הלוגו בצד נופל מהר.
דווקא כמה בנות משפחה שלי קנו באותו המקום אפרסק וירוק.
אגב, לי אמר המוכר אחריות שנה. כששאלתי את המוכרת למה האחריות רק שנה אצל המורשים שנתיים, היא הגיבה שאין בעיה,ניתן לך שנתיים.

הולי הובי

משתמש פעיל
ידוע לי מחברה שהזמינה לפני מס' חודשים דרך קבוצת רכישה שהתפרסמה במייל
העגלה התקלקה לאחר תקופה קצרה, ואז השוו לעגלה מקורית וגילו שזה חיקוי (הבדל מסוים ומזערי)
הסתבר שמארגנת הקבוצה בעצמה לא ידעה שמדובר בחיקוי
וקבלה תלונות ממספר רוכשים

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ידוע לי מחברה שהזמינה לפני מס' חודשים דרך קבוצת רכישה שהתפרסמה במייל
העגלה התקלקה לאחר תקופה קצרה, ואז השוו לעגלה מקורית וגילו שזה חיקוי (הבדל מסוים ומזערי)
הסתבר שמארגנת הקבוצה בעצמה לא ידעה שמדובר בחיקוי
וקבלה תלונות ממספר רוכשים
אני גם שמעתי מאחת כזו, שקבלה את הכסף חזרה.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש בייבי ג'וגר סיטי תור, עם אותן המעלות
ויותר זולה..

RRRRR

משתמש מקצוען
לתועלת אני יעלה את ההבדלים שאני ראיתי בתקווה שמי שמוכר את החיקוי לא ילמד לעשות יותר טוב
1.המעצור של הרגל בגוון קצת שונה מהמקורי
.התווית בגגון של ביביזן תפורה מלמעלה תפרו אותה אחרי שיצרו את הגגון במקורי היא ממש חלק מהתפירה בין 2 חלקי הגגון
3. מתחת לפלסטיק שהילד מניח את הרגלים אמור להיות מספר סידורי
4. העיגול עם הסמל של יויו בצד לא אותו דבר אני חושבת שבחיקוי יש מדבקה ובמקורי זה חרוט ובולט
5. האותיות של המילה יויו לא בדיוק באותו גודל
6. הבדים שונים אם תשוו ליד מקורי תראו שזה לא אותו סוג בד
7.אמור להיות אזהרה בעברית בצד בחיקוי יש רק באנגלית או לא בדיוק אותו טקסט
8.אני חושבת שבמקורי למטה ליד המדבקה יש כיתוב מובלט בפלסטיק שמיוצר בסין לא סגורה על זה והעגלה לא לידי

9.לא מוכרים היום את היויו המקורי רק יויו פלוס עם הסל הגדול
זה מה שאני זוכרת עכשיו לדעתי היו עוד כמה שינויים קטנים
והמוכר מתעקש שהשינויים הם כי זה יבוא מקביל
אין כזה דבר גם אם זה יבוא מקביל זה היה אמור להיות בדיוקקק אותו דבר כי זה מיוצר באותו מקום

מקווה שעזרתי

אברך

משתמש פעיל
אין דבר כזה יבוא מקביל ביויו. כל מי שאומר לכם דבר כזה סימן שמדובר בחיקוי.
מנין לך?
אז איך את מסבירה שמישהו הצליח להכניס עגלות חיקוי לארץ?
משמע שהוא כן הכניס את זה כיבוא מקביל, ואם הוא יכול- אז כל אחד יכול.
'מצליחה' התכוונה שטכנית אמנם אפשר להכניס יבוא מקביל, אך היבואן הרשמי אלים ואגרסיבי וילחם בכל יבואן מקביל. כך שהסיוכי להצליח ביבוא מקביל הוא נמוך.

רבקי ה.

משתמש רשום
מנין לך?

'מצליחה' התכוונה שטכנית אמנם אפשר להכניס יבוא מקביל, אך היבואן הרשמי אלים ואגרסיבי וילחם בכל יבואן מקביל. כך שהסיוכי להצליח ביבוא מקביל הוא נמוך.
יש פה הוכחה גורפת על אחד שהצליח...
למי שאני רק מספרת על העגלה- יודע להגיד לי על 4-5 אנשים נוספים שקנו גם.

רבקי ה.

משתמש רשום
למי שאני רק מספרת על העגלה- יודע להגיד לי על 4-5 אנשים נוספים שקנו גם.
אמנם התברר שזה לא יבוא מקביל אלא חיקוי- אבל במקור על סמך זה הוא הביא לארץ.
יש פיקוח על כל הדברים שעוברים בנמלים- זה לא משחק.

אברך

משתמש פעיל
הוא אמנם הצליח להכניס פעם אחת, אך הוא יתקשה להתמיד בכך.
היבואן לא יכול לעצור לי את המשלוח בנמל, אך הוא יכול לנסות לחסום לי את אפשרות הקניה לפעמים הבאות.

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בערב פסח היתה קבוצת רכישה שהבטיחה אחריות לשנה, היה נראה לי מוזר, כי במקביל פניתי לאחת בטלזסטון שמוכרת אף היא יויו, והיא הצהירה לי שזה מקורי הדגם החדש עם הכיס אבל היות וזה בוא מקביל אז אין אחריות מהיבואן
פניתי לקבוצת רכישה ושאלתי של מי האחריות לשנה, מה ענו לי?- שלנו!- אנחנו נדאג, ז"א שהם לקוחים את הסיכוי שלא יהיו כמעט תיקונים ואם כן הם ישלחו למשהו לתקן, היה נשמע לי מוזר.

עכשיו לשאלה האם שלי חיקוי או לא, יש לי מדבקה מקולפת על השילדה , מה זה אומר העגלה ורוד בהיר
מה שכן יש לי שכנה שקנתה מחנות, הבד שלי נשאר עבה ומסיבי, שלה דהה לגמרי. והיא קנתה עם האחריות המקורית , איך יתכן??
יש לי את העגלה מפסח , בל"ע מעולה!!!

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
בערב פסח היתה קבוצת רכישה שהבטיחה אחריות לשנה, היה נראה לי מוזר, כי במקביל פניתי לאחת בטלזסטון שמוכרת אף היא יויו, והיא הצהירה לי שזה מקורי הדגם החדש עם הכיס אבל היות וזה בוא מקביל אז אין אחריות מהיבואן
פניתי לקבוצת רכישה ושאלתי של מי האחריות לשנה, מה ענו לי?- שלנו!- אנחנו נדאג, ז"א שהם לקוחים את הסיכוי שלא יהיו כמעט תיקונים ואם כן הם ישלחו למשהו לתקן, היה נשמע לי מוזר.

עכשיו לשאלה האם שלי חיקוי או לא, יש לי מדבקה מקולפת על השילדה , מה זה אומר העגלה ורוד בהיר
מה שכן יש לי שכנה שקנתה מחנות, הבד שלי נשאר עבה ומסיבי, שלה דהה לגמרי. והיא קנתה עם האחריות המקורית , איך יתכן??
יש לי את העגלה מפסח , בל"ע מעולה!!!
קנית בסוף בחנות או פרטי?
אם בפרטי נשמע מזוייף...

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קנית בסוף בחנות או פרטי?
אם בפרטי נשמע מזוייף...
בפרטי, אאני הולכת להתקשר אליה, כי היא ממש הבטיחה לי שזה מקורי!
והשכנה שלי שקנתה בחנות -העגלה דהויה לגמרי לאומת שלי
בדיוק אתמול היא שאלה אותי איך הצבע נשאר כ"כ יפה .

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש על הסל, פתק שחור עם הוראות כביסה וכו, רשום שם ממש babyen.com, וכן על הגגון.
לא חושבת שאפשר כ"כ לחקות, זה הילה לתביעה.

בזוקה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תכלס מה אפשר לעשות?
יש לכם מושג?
קנינו יויו שהיה כתוב עליה 'יבוא מקביל' דרך מישהי מכאן שטענה שזה מקורי,
והעגלה מתקפלת כשיורדים איתה מדרגה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה