עזרה עברתי לטלפון רמי לוי ואני מוצפת בספאם!

• פותח הנושא rutt
  • פורסם בתאריך

rutt

משתמש מקצוען
כחמשה טלפונים ביממה האחרונה של ספאם ופרסומות והתרמות וכו' כשרובם מקידומת 02.
זה נהיה פשוט מטרד!
אתם גם חווים חויה דומה?
אי אפשר להפסיק את זה? לחסום את זה? לא יצא איזשהו חוק בענין??

גם קודם לכן כשהייתי בגולן זה היה, אבל לא בתדירות הזו.

avi media

משתמש מקצוען
זה לא קשור לרמי לוי, אנחנו לא ברמי לוי וגם אצלנו זה נהיה הזוי, בפרט בימים האחרונים נהיה הצפה של התרמות עם המון הטרדות כגון של חזקו ושל כל מיני הגרלות ותפילות ושל אחד שנשרף לו הבית {ולא השאירו פרטים לוודא האם זה בכלל נכון} ועוד כל מיני הודעות מוזרות שאומרות לך אל תנתק או איך תישן או מה אתה חולם וכו'
זה ממש מטרד מטורף, ואין אפילו אפשרות של הסרה מרשימת התפוצה, חייבים לעשות לזה סוף.

rutt

משתמש מקצוען
פעם זה עוד היה מטלפונים עם 073 וכל מיני מספרים משונים שידעת מראש לא לחזור אליהם, היום זה מטלפונים רגילים ואת בתמימות חוזרת כי את חושבת שמישהו חיפש אותך, ומקבלת בלבולי מח....

נערך לאחרונה ב:

יהושע בן רבקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
ככל הנראה, לא יועל לעבור חברה, (למשל לסלקום האמור לעיל) היות והמספר נשאר אותו דבר. ואם הוא ידוע לארגונים הללו, לא יועיל המעבר.
והאופציה לעשות מס' חדש בחברה אחרת בשביל (אולי) להיגמל מהספאם, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו, ויותר נכון כל אחד לא יכול להרשות לעצמו

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
אני ברמי לוי (3 קוים) והתנתקתי מימות המשיח ובכולם יש לי אפס ספאם.... לכן לבדוק טוב לפני שמאשימים חברה כזו או אחרת.

גישה חיובית

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני נמצא ברמי לוי
לא התנתקתי מימות המשיח, ולמרות זאת,
הצינטוקים פסקו לחלוטין .באמת ימות המשיח ;) ;) שללא סיבה אין ציטנוקים ;)
פשוט תענוג .

מעבר יבוק

משתמש פעיל
איך עושים את זה?
פשוט מאד- להתקשר לימות המשיח- להגיע לנציג ולבקש שיסירו אותך מכל הצינתוקים
אני עשיתי את זה, לא יכולה לומר שאפס ספאם (כי לא הכל דרך ימות המשיח- יש עוד חברות) אבל ירידה משמעותית
רק חשוב לדעת לפני שמתנתקים שהניתוק כולל את כל המספרים- כולל אלו שאתם מנויים אליהם- אין סינונים!!! כן, כן- גם הקו המשפחתי/ הכיתתי או לא'ידעת מה...
אבל אני העדפתי, שווה את זה!! אז אני לא יודעת מתי יש הודעה חדשה... פ'סדר- מתעדכנת מדי פעם בעצמי...

rutt

משתמש מקצוען
אני ברמי לוי (3 קוים) והתנתקתי מימות המשיח ובכולם יש לי אפס ספאם.... לכן לבדוק טוב לפני שמאשימים חברה כזו או אחרת.
אני כבר עשיתי זאת כשהייתי בגולן, כנראה כעת קיבלו מחדש את המספר שלי ושוב ממשיכים במעשיהם...

אגב, עדיין זה לא פוטר את רמי לוי מאשמה, על העוול שהם עושים ללקוחות שלהם בכך שהם מסרו להם את המספרים.

איילת מטילת

משתמש מקצוען
פשוט מאד- להתקשר לימות המשיח- להגיע לנציג ולבקש שיסירו אותך מכל הצינתוקים
אני עשיתי את זה, לא יכולה לומר שאפס ספאם (כי לא הכל דרך ימות המשיח- יש עוד חברות) אבל ירידה משמעותית
רק חשוב לדעת לפני שמתנתקים שהניתוק כולל את כל המספרים- כולל אלו שאתם מנויים אליהם- אין סינונים!!! כן, כן- גם הקו המשפחתי/ הכיתתי או לא'ידעת מה...
אבל אני העדפתי, שווה את זה!! אז אני לא יודעת מתי יש הודעה חדשה... פ'סדר- מתעדכנת מדי פעם בעצמי...
הם בקשו ממך צילום ת.ז?
כי לי פקיד שלהם אמר שצריך לשלוח צילום ת.ז כדי שהם ידעו שאני רוצה לצאות ולא שמשהו אחר מוציא אותי:(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה