עבור אבטחה וביצועים מצב זה של WINDOWS מפעיל רק יישומים המאומתים על ידי MICROSOFT

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מחשב נייד, חדש, אני מכניסה נטסטיק בפעם הראשונה, מנסה להפעיל ו-

עבור אבטחה וביצועים מצב זה של WINDOWS מפעיל רק יישומים המאומתים על ידי MICROSOFT
פעולה זו עוזרת להגן על המחשב שלך וגורמת לו לפעול בצורה חלקה.
עדיין רוצה להפעיל יישום זה, גלה כיצד-
וכאן זה לוקח אותי לחנות מיקרוסופט שכמובן לא ניתן לגלוש בה כי אין חיבור לאינטרנט כי הנטסטיק לא עובד כי....

ניסיתי לבטל את כל הגדרות הבטיחות של מיקרוסופט, כל האנטי וירוס מושבת, בקרת אפליקציות ודפדפן מושבתות ועדיין.

ואין לי WIFI :(

אשמח לרעיונות!

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
צריך לצאת ממצב S

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
בלי אינטרנט זה קצת בעיה, תצטרכו לחבר סמארטפון או משהו עם כבל למחשב כדי לקבל אינטרנט, או להתקין התקנה נקיה (אפשר גם מבפנים)
לכאורה אפשר גם עם WIFI, לא?
אני מבינה שאי אפשר בלי... :(

תודה רבה!

avim10

משתמש מקצוען
תצטרכו לחבר סמארטפון או משהו עם כבל למחשב כדי לקבל אינטרנט
מתוך סקרנות: מצב S לא מאפשר קליטת WIFI ?
או שרק מונע הפעלת היישום של הנטסטיק? אם כך, לכאורה אפשר גם להתחבר לרגע ל WIFI של שכנים שמוכנים לתת, ולסדר את זה.

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
כתבתי יחד איתך. אין לך WIFI במחשב בכלל? מושבת?

יש WIFI, לי אין.
נראה שאין ברירה, אני אנסה לחפש משהו שיש לו לתתלי.

אבל צריך לשים לב- כל מי שמעקר את האינטרנט מהמחשב (אאוטנט) עלול להשאר תקוע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה