עזרה עבודת גרפיקה במחיר סין * או דרום אמריקה

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפרת כבר דיברנו על זה פעם;) ב170 ש"ח יש המון מעצבים ברמה כמו של פותחת האשכול. וגם בפחות.
את כנראה לא מסתובבת בשוק הזה. גם אם כמתחילה לקחת יותר.
זה לא שבירת שוק זה המחיר בשוק. (אם אקח את עצמי אחורה כשהיתי מעצבת בערך ברמה שלה היתי לוקחת 150.

כנראה זה הבעיה כיום שאת נותנת לי עדין על הראש ביחס למוצר וערכו. אבל על זה עוד אני יעבור אצלך סדנא .סיכמנו;)

גם זה לא יעזור שכמה פרוגיות ינסו להעלות את השוק. זה לא יעזור. ככה הוא. באמת תנסי ותראי.

עם כל הכבוד גם לקחת מחיר יותר מהשוק זה בעיה. אם אין הצדקה מבחינה רמה מקצועית. למה שיעדיפו אותה על פני האחרים?

ועוד כשהיא אומרת שמשתלם לה לעבוד במחיר הזה.

האמת היתי ממליצה לפותחת האשכול בכלל להיות שכירה אצל מישהו קודם לחזור ולהשתפשף עוד. וזה יכול להיות בכל מקום בעולם שיתאים לך בשעות העבודה..

בנושא השראות אני גרה בכרמיאל אין פה לוחות מודעות ברחובות מלאים שפותחים לך כיון עיצובי אפילו לא עיצובים חילונים וגוייםם..
אני לא מסתובבת כמעט במרכז וירושלים ההשראות שלי מגיעות מהרשת. הרשת מלאה בדברים, מאמרים, חומר טוב ואיכותי. (נטפרי)
וכשאני נושמת עיצוב כל היום /לילה בסטוידיו זה משתבח כל הזמן. הראש כבר מיצר אוטומטית דברים;)

פרוג אני בזמן האחרון כמעט ולא יוצא לי להכנס. וזה לא זה. לא מפרוג את מקבלת את ההשראה...
ב"ה יש לי סטודיו פעיל מידי.

בעינין קולגות. ממש לא מענין אותי אנשים שיחמיאו לי על הדברים. יש חברות שנוצרה בפרוג. אחרי התיעצויות ואחרי שראינו שפה משותפת ברמה העיצובית ורמה המקצועית. או סתם כאלו שפונות בפרטי (מיל) ליעוץ ועזרה
יש חברות שנוצרה משיתופי פעולה. כשאני צריכה מתגברת לסטודיו וכו..
ויש חברות שנוצרה מהכירות במפגשים וכאלו
חברות מהלימודים נשכחו מזמן. שם זה רק שיתופים. יפה. מהמם. מדהים וכו'.

ואם את רוצה להרגיש בארץ יותר ממני תיכנסי לאתר קול קורא שיש להם שם את כל המקומונים בארץ.. אבל זה גם לא מקום להשראה..זה המקום שתרגישי מה הולך במקומונים בארץ.

בעזרת ה' יש למה לשאוף יש מעצבים שמרויחים יותר מפי 10 אבל בשביל להרויח ככה התוצר אמור להיות בהתאם.

אין בכונתי לפגוע . העוציובים שלך יפים וחמודים רואים שיש לך עתיד.
כותבת באמת לא בשביל להפחית או משהו אלא להגיד את מה שאני מכירה/ הכרתי.
ולעזור לך ולעוד כאלו שבדרך:)

ואין לי בעיה שיסתרו אותי.

את הראש הישראלי אני לא אוכל לרכוש אותו אפילו לא בפרוג. רק אם אני נמצאת שם. ועלי להכנס שוב ושוב לעלונים ישראלים. אפילו שאת בכרמיאל.. את נולדת שם. וזה מה שאת, ויעיד התגובה שלך כמה היא ישראלית. ארגנטינאי בחיים לא יכתוב לי כך. ואם כבר באישי, כמו שכמה פנו לי.

אז אני אספר לך מה קורה אצלינו, כשמבקשים לי עבודה כל ארגנטינאי.. לא מבקשים תיקון על עיצוב. רק... על ניסוח..

ואת יודעת מה אומרים לי הלקוחות הרגילים? כשאני מציעה משהו יותר טוב? רק ד' הוא המושלם. את לא צריכה להיות מושלמת!
זה מעולה מה שהבאת.. אין סוף לתיקונים. ולכן הטיפוגרפיה.. לא השקעתי. וחבל לי על זה.

אני אגיד לך, הקהל שלי שיש לו חנויות. והולך להם מעולה.. הם לא צריכים גרפיקאית. מסתדרים בעצמם.. רק משלמים לצלם ולדוגמן או דוגמנית מפורסם ומפרסמים ברשת באינסטאגרם, והיום בסגר הולך להם הכי טוב. חברה שלי שיש לה חנות לגויים מרוויחה
U5000$ ליום.. ולמה? לא בגלל מודעה רק בגלל תמונה איכותית ומוצר טוב.
והחרדים שאין להם רשת ואפילו לא מחשב.. הולכים לבית דפוס, אומרים לגרפיקאי הגוי לבחור את האותיות הרלוונטיות. * תשים קודם את האות שנמצאת בT שזאת הא'... ואת האות שנמצאת בR שזאת הר' וזהו.. ככה נוצרה מודעה עם אותיות יהודיות.
ולכן גם בגלל הרמה שלי.. כדי להשתפשף. וגם בגלל הלקוח שישלם לי את ה170 ש."ח ששווים לי. אני שוקלת מה יהיה הצעד הבא.
ולכן כמעט אין אצלינו גרפיקאים. וגם אין איפה ללמוד חוץ מבאוניברסיטה.. כי ליהודי אין הכנסות גדולות מגרפיקה. רק מחנויות בדים ומותגים בכל שופינג. וכמובן כל אלה שבונים בניינים.
אז מי משלם לגרפיקאית? בתי כנסת...לפי כמה תורמים בעליות.

אני מאמינה שב"ה עם הזמן עם אסטרטגיה נכונה אולי אפשר לבנות לי קהל מעריך.
בינתיים אני שוקלת מה הוא הצעד הבא!

בכל זאת כל תגובה שלך.. ושל כולם מקדם אותי מאוד לקראת מה אני הולכת!!!

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בהצלחה ממש.
תשאפי לכמה שיותר זה טוב.

איזה כיף לקוחות שלא מעירים על עיצוב הרבה ..שירבו כמותם:)

אבל אני לא ישראלית..אני ברזילאית:)

שרה, נכנסתי לאתר שלך. הוא מדהים!
יש לי הרבה מה ללמוד,
ישר לאתר ההשראות שלי.

אורח(ת)בעולם

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אז אני אספר לך מה קורה אצלינו, כשמבקשים לי עבודה כל ארגנטינאי.. לא מבקשים תיקון על עיצוב. רק... על ניסוח..

ואת יודעת מה אומרים לי הלקוחות הרגילים? כשאני מציעה משהו יותר טוב? רק ד' הוא המושלם. את לא צריכה להיות מושלמת!
זה מעולה מה שהבאת.. אין סוף לתיקונים. ולכן הטיפוגרפיה.. לא השקעתי. וחבל לי על זה.
בעיניי טיפוגרפיה אומרת הרבה. ואני כארגנטינאית, משקיעה בזה.
גם כשמעצבים בשבילי, אני שמה דגש על זה. זה נורא חשוב בעיניי.
אבל נו, זו רק דעתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה