עבודות קצת מאכזבות שלי

אדריכלית

משתמש רשום
צירפתי מס' קבצים של תוכניות שלי והדמיות- הבעיה היא שהן ממש לא יוצאות לי פוטוריאליסטיות ,אם בגלל הזמנים וההצללות של הרינדור או בגלל בחירת הטקסטורות או לא יודעת למה, זה מאוד מפריע לי, איך אפשר לעשות את זה יותר מציאותי??

קבצים מצורפים

• pic.rar
    4.8 MB · צפיות: 34

תותים

משתמש רשום
ok.
זווית המצלמה רחבה מידי וגורמת לראות יותר פרטים מעין אנושית.
שילוב האובייקטים טעון שיפור. אם את שמה דשא עדיף תמונה של דשא ולא טקסטורה ובחיבור שלו למדרכה לתת קצת קוצים וכו'.
האובייקטים צבועים בנאלי, צריך קצת ללכלך.
במטבח מקור התאורה לא נכון ואין שם צל.

סופו של דבר, טקסטורות יותר ריאלסטיות ישדרגו את ההדמיות.
בהצלחה

דודי

משתמש צעיר
ממש לא מאכזבות הכל בנוי בטוב טעם ובכישרון.
אולי אכן צריכים עיבודים קלים.
דרך אגב אני לומד עכשיו תלת מימד .באיזה תוכנה עשית אותם?

אדריכלית

משתמש רשום
בתוכנת רויט,וזוהי אכן הבעיה, תוכנה זו היא פצצה עבור אדריכלים, כי תוך כדי העבודה אני מתחילה מפלנים ומקבלת חזיתות וחתכים ואף כתבי כמויות, מפלסים אוטומטיים וכדו',תוך שמירה על כללי השרטוט האדריכליים הנכונים, היא אוטומטית קובעת שיפועי גגות, נוסחאות למדרגות. אולם קשה לעבוד בה על הפרטים הקטנים התלת מימדיים (קרניזים, וכו') וכן הסקייל של הטקסטורות לא מוחלט (או שאני עוד צריכה ללמוד את המשחק איתם) לכן מגוון רחב של אבנים הופכות לסוליד (ראה הבית כנסת- זה אבן ירושלמית בסקייל אדיר) ,אבל כפי שהעיר תותים יש אפשרות לשפר ..אבל לאור כל העיל -החלטתי ללמוד עכשיו 3D MAX כי זה מוצלח יותר לתלת מימד.

דודי

משתמש צעיר
אני לומד מאיה .שמעתי שתרי די מקס ומאיה הם תוכנות דומות.

maor700

משתמש רשום
אדריכלית, אני שמח שהחלטת ללמוד 3Dsmax אני בטוח שלא תצטערי. אפה את לומדת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה