עבודה שניה ושלישית בתלת.

maor700

משתמש רשום

קבצים מצורפים

• Classic kitchen_Final_01.jpg
    KB 969.6 · צפיות: 31
  • Classic kitchen_Exstended_BackUP_050.jpg
    KB 796.6 · צפיות: 29
  • 3D wall_Final_blured_small.jpg
    KB 807.6 · צפיות: 26

שי דרומי

משתמש צעיר
לא יאומן. המקומות המצולמים לא קיימים בכלל? או שזה עיבוד חלקי של תמונה קיימת?

רותי ארליך

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
D I G I T A L
נדיר, פשוט עולמי!!!
כנראה שזה לא סנדרט של עבודות
אחרת מוקם כאן דור חדש של פרוגיסטים ברמת על!!!
עלו והפגיזו!

maor700

משתמש רשום
אם כוונתך לקורס של פרוג אז אני לא לומד שם אני למדתי באופן עצמאי ולאחר מכן בקורס ברמה גבוהה ביותר ממדריכים מגרמניה ומרוסיה תותחי על בתחום.
הנה קישור לקורס שעברתי-קישור בעייתי
בקרוב אתחיל קורס נוסף בהדמיות חוץ- קישור בעייתי
//עריכה//אני מבין שמפריע להנהלת פרוג שפרסמתי קורס שהוא בכמה רמות מעל הקורס שלהם לכן הם צינזרו אותי לי לא אכפת הידע ישאר אצלי ההפסד שלכם.

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא יאומן שהכל נבנה מ-0. אם זה נכון אז אתה תותח!
זה פשוט מדהים!!!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הכל נבנה מ0???????

וואו! אין מילים!

maor700

משתמש רשום
תודה!
אתם פשוט לא יודעים לאיזה רמה אפשר להגיע עם תוכנות תלת מימד ולכן אתם מתלהבים מהעבודות שלי. היום ניתן לבצע הדמיות כ"כ ראליסטיות שההדמיה שלי נראת כמו שרבוט על נייר טישו בהמתנה לתור בקופת חולים. (טוב אולי הגזמתי ההדמיות שלי אמנם ראליסטיות אבל יש ראליסטיות ומורכבות מהם) בהזדמנות אני יעשה פוסט שידגים את יכולות התלת מימד בתעשיית הקצה שתקבלו פרופורציה ותדעו לאן לשאוף .

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איך זה עובד? אתה לוקח עצמים מוכנים ומשלב ביניהם בפרספקטיבה, אור וצל, וכו'
או שגם את כל הרהיטים אתה מכין?

maor700

משתמש רשום
המטבח מידלתי , השולחנות - הבסיס מוכן אבל עבדתי עליהם והוספתי פרטים וטקסטור.
החלל הפנימי מידלתי וטקסטרתי, הפרטים הקטנים לרוב מן המוכן.
זה עובד כמו כל סצינה רגילה רק השימוש במנוע רינדו VRAY שמדמה מערכת פיזיקאלית של אור יוצר תמונה כ"כ ראליסטית.

רק שתקבלו פורפורציה הנה עבודה ששלפתי באופן אקראי מ cgsociety.org-
צפה בקובץ המצורף 51207
צפה בקובץ המצורף 51206

קבצים מצורפים

• WireframeAndLayers_Vs000.jpg
    KB 296.8 · צפיות: 0
  • 222_1243417190_large.jpg
    KB 360 · צפיות: 15

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איזה פחד!
סתם זה מדהים! אני מבינה שהכישרון הבסיסי לעבודה על התוכנה הוא ציור, אני צודקת?

maor700

משתמש רשום
כישרון בציור בהחלט יכול לשפר את יכולות המידול שלך אבל אפשר להסתדר גם בלי זה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
תשמע אתה מוכשר בטירוף.
אני מקנאה!

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י maor700;340311:
אם כוונתך לקורס של פרוג אז אני לא לומד שם אני למדתי באופן עצמאי ולאחר מכן בקורס ברמה גבוהה ביותר ממדריכים מגרמניה ומרוסיה תותחי על בתחום.
הנה קישור לקורס שעברתי-קישור בעייתי
בקרוב אתחיל קורס נוסף בהדמיות חוץ- קישור בעייתי
//עריכה//אני מבין שמפריע להנהלת פרוג שפרסמתי קורס שהוא בכמה רמות מעל הקורס שלהם לכן הם צינזרו אותי לי לא אכפת הידע ישאר אצלי ההפסד שלכם.

מאור????

אני מתפלא?
א. הקורס של פרוג הוא ברמה מאוד גבוהה ע"י מורים מבצלאל. שזה הרמה הגבוהה ביותר בארץ.
ב. אתה מתעסק באדריכלות שזה בכלל לא מה שעושים כמעט בקורס של פרוג, אלא אנימציה, אני רוצה לראות אותך עושה משהו של אנימציה ונדבר בהמשך, טוב?
ג. הסיבה שמחקו לך את הקישורים, כיוון שבאתר של שטראוס אין פרסומות של תנובה.
ד.אני באופן אישי, מת ללמוד עוד ועוד על תלת מימד ולא משנה איך, ואם בסוף הקורס של פרוג אני לא אדע לעשות את כל מה שאתה עושה +אנימציה, אני מתכונן לתבוע אותם, אך אל תדאג זה לא יקרה, מכיוון שאנו כרגע בשיעור 8 מתוך 25 שיעורים, והרמה של התוצאות מאוד גבוהה, כמובן שאשמח ללמוד עוד ועוד, אך אל תדאג, ל"פרוג" יש מסילה ארוכה להתקדם בה.
ה. הבירה עליי בסיום. :)

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אה ועוד דבר חשוב אחד.

הקורס שלכם הוא למשך 21 יום... אתה עושה צחוק נכון?
אתם מקבלים גם שידריים מוכנים גם טקסטורות מוכנות גם מודלים מוכנים, תגיד לי אתה עושה בדיחה, אני רוצה שאת כל מה שיש בבית תבנה מ-0, ולא לקחת מנורה /דלת מוכנה וכדו'. ולהשים מטריאלים של סטניסלב, החכמה היא לעשות הכל לבד. (ואני לא מזכיר את האנימציה..)
בכ"א הלוואי שיכולתי גם ללמוד את מה שאתה עושה זה תוספת, אבל אני מבין שזה ב 3DMAX, ולא במאיה, נכון?

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
וואו.....

זה יותר ממדהים. תמשיך כך הלאה.

maor700

משתמש רשום
טוב פופקו אני מבין שנשלחת להגן על הקורס. אין לי שום בעיה עם הקורס של פרוג ואדרבה כמו שאמרת התחומים כמעט לא חופפים ולכן אין סיבה לצנזר.
כדי לדעת לאיזו רמה תגיע דבר ראשון צריך לבדוק את הרמה של המרצים במקרה שלי המרצים ברמה בין לאומית עם קבלות אני מקווה שכך הדבר גם אצלכם.
זה שלמדתי הדמיות אדריכליות לא אומר שלא אמשיך לשאר התחומים
והעדפתי ללמוד את זה לעומק כי זה ענף מאוד מפותח בשוק העבודה וידע ברמה כזו חסר בארץ לכן זה פתח לי דלת להרבה משרדי הדמיות מהטובים והגדולים בארץ להתחיל לעבוד שם כבר בתום הקורס.
הערה כללית-
כידוע תחום ההדמיות והאנימציה רחב ביותר ולכן כל קורס באשר הוא לא משנה מי המרצה אם הוא מציע כמות של 35 מפגשים שבהם מתפרשים גם על הכרת התוכנה גם על מידול גם על טיקסטור גם על ריגינג גם על רנדר וגם על אנימציה קרוב לודאי שנצא ממנו עם קצת מהכל וכדי להוציא דברים באמת יפים נזדקק לעוד הרבה שעות של לימוד עצמאי.
שיהיה ברור אינני מדבר דוקא על הקורס שמציעה פרוג אני מדבר על כל המכללות שמציעות תוכנית דומה אם זה מנטור אם זה סלע אם זה גו'ן ברייס אם זה אדוונציר אם זה AIC ואם זה תל חי ואם זה מי שאתה לא רוצה לא יביא אותך למצב שבו תהיה מקצוען אמיתי ללא הרבה השקעה במהלך הקורס ולאחריו.
מהכרות רחבה עם הנפשות הפועלות בתחום בסופו של דבר זה תלוי אך ורק בך הקורס רק מכניס אותך לעניינים ומקדם אותך משמעותית בכל מה שקשור לבסיס כדי להתמקצע צריך להשקיע.
אך הכל תלוי במטרה ששמת לעצמך אם אתה מתפשר על רמת הגימור ואתה מסתפק בעבודות בינוניות ( שמספקות אותך במראן) אז אולי הקורסים האלה הם בשבילך או לחילופין
אתה שואף לעבודות ברמת גימור גבוהה ורוצה להכנס לעניינים ומהר אז הקורס הוא טוב כדי לקצר את מסלול הלמידה אבל בכל זאת תצטרך להשקיע רבות לאחריו.
זה נכון בכל התחומים כדי להיות מומחה צריך לבחור תחום התמחות. אני עוד לא שמעתי על רופא ילדים שהוא גם רופא שיניים וגם רופא נשים וגם אף אוזן גרון וגם אורטופד והכל הוא למד במקביל בשבע שנות התמחות. וההשואה הזו לא רחוקה כי יש הרבה מה ללמוד בתלת.
בחו"ל ישנם אוניברסיטאות בודדות שיביאו אותך לרמה של אנימטור (תחום התמחות) של פיקסאר ודרימוורקס ב4 שנים וגם זה אם אתה באמת מוכשר ואחרי ששלמת להם 200000 שקל לשנה לא כולל דמי מחיה באירופה או בארה"ב וגם זה רק באנימציה.

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מאור דבר ראשון אף אחד לא שלח אותי ... :)
האם אתה בנית את כל הסצינה לבד {כיסאות ארונות מנורות וכ"ו} או שקיבלת דברים מוכנים ופשוט מאוד מיקמת אותם ?
כי בשיטוט קל בקישור ששמת ראיתי דברים מאוד דומים .
ואני משער שמחקו את הקישורים לא בגלל חשש גניבת קליינטים אלא בגלל תלונה של אחד הגולשים על קישור לא יפה .

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מאור כל דבריך נכונים, הסיבה שכתבתי את מה שכתבתי היא בגלל המשפט הזה :"//עריכה//אני מבין שמפריע להנהלת פרוג שפרסמתי קורס שהוא בכמה רמות מעל הקורס שלהם לכן הם צינזרו אותי לי לא אכפת הידע ישאר אצלי ההפסד שלכם. "
פשוט רציתי שתחזור לפרופורציות, אינך יודע עדיין מה הרמה בקורס של פרוג, ואת זה תדע רק בסיום הקורס, ולכן כתבתי את מה שכתבתי, בתקווה שתתן מבט שני.
נ.ב. לא נשלחתי מטעם הקורס, אני עצמי לומד בקורס וכשראיתי את העבודות שלך, (שהם יפות מאוד דרך אגב), וכן, אני גם רואה עבודות מאוד יפות ברחבי הרשת, ובכ"א אני בטוח בכך שהקורס שלך לא יותר ברמה מעל פרוג, ואת ההוכחה לכך לעצמך, אתה תזכה לראות בסוף, אני בתור אחד שלומד שם , יודע זאת בבירור.
נ.נ.ב. אינני רוצה לעבוד בהדמיה כלל, אני לא סובל את התמונה העומדת, אני אוהב את "מה שקורה במהלך הזמן" ולכן אני רוצה בעיקר אנימציה. כמובן שזה קשור לתחום עריכת הוידאו שבו אני עוסק.
בכ"א אשמח מאוד לראות עבודות שלך כיוון שזה מעלה לכל המשתמשים את הרף שצריך להגיע, וזה לכל הדעות - דבר מעולה!
בהצלחה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  39  פעמים

לוח מודעות

למעלה