עבודה לפני לידה ובחופשת לידה

shak10

משתמש מקצוען
בתחילת שנה עברנו דירה לאזור מרוחק, מצאתי רק עבודה חלקית ועבדתי בלית ברירה, לאחר כמה חודשים קראו לי לשיחה והסבירו לי שבעצם עבדתי בתור ממלאת מקום לאחת שילדה וכעת היא חוזרת ואני צריכה לפנות את המקום.(כשקיבלו אותי לא אמרו לי כך במיוחד כשאותה עובדת עבדה רק חצי משרה והחליטה לחזור למשרה מלאה) הם השאירו לי מספר זעום של שעות (4.5 בשבוע) והבטיחו שיקראו לי למילויי מקום. הבעיה היא שבתקופה שהתחלתי לעבוד זכינו גם לחכות לבשורות טובות מה שמנע ממני לחפש עבודה אחרת בחוץ. עכשיו עלה לי רעיון לעבוד מהבית, אין לי בעיה לעבוד גם בחופשת לידה אם אני עובדת מהבית, השאלה אם יש אפשרות לעבוד בזמן חופשת לידה, האם יש אפשרות להעסיק אותי בזמן זה ואם מישהו בכלל יסכים להסתכל עלי ולקבל אותי לעבודה? אני צריכה ללדת בעוד כחודשיים ואין לי אפשרות כלכלית לשבת בבית חודשיים ואח"כ עוד 15 שבועות ורק אז להתחיל לעבוד ולהבטחת הכנסה אני לא זכאית.
אם יש למישהו מידע שיכול לעזור לי אשמח לשמוע.
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה