דרוש מידע עבודה בשכר של 20K ומעלה לחודש

bnoya

משתמש מקצוען
איפה אפשר ללמוד ייעוץ פנסיוני?
אני אישית למדתי במכללת אורין שפלטר
אני יודעת שיש סמינרים שמלמדים בשיתוף פעולה איתם
המעלה אצלם שאפשר ללמוד בצורה אינטרנטית ולאו דווקא פרונטלית. מה שפוטר את הצורך להגיע לת"א ללימודים ומקל על צורת הלמידה

חוחית

משתמש סופר מקצוען
אני אישית למדתי במכללת אורין שפלטר
אני יודעת שיש סמינרים שמלמדים בשיתוף פעולה איתם
המעלה אצלם שאפשר ללמוד בצורה אינטרנטית ולאו דווקא פרונטלית. מה שפוטר את הצורך להגיע לת"א ללימודים ומקל על צורת הלמידה
תודה!

הצפצפה

משתמש מקצוען
אין לי הודעות פרטיות. סורי
יכולה לשאול פה, אענה לך בשמחה
תודה!
רציתי לבדוק כמה זמן הלימודים ?
האם ניתן לשלב תוך כדי עבודה?
צריך רקע בשביל הלימודים? לימודים מאסיביים?
יש מלגות?
מקווה שלא העמסתי:whistle:

מירי קרפט

בעלת סטודיו לפאות, שיער ואיפור.
מנוי פרימיום
חמודה, תגישי ת'צמך לבחירות הקרובות.
ראש ממשלה מרוויח המון....

bnoya

משתמש מקצוען
אוקי, אני אסביר, אנסה לענות על הכל :)
צריך להבין שמה שיפה בעבודה בתחום הפנסיוני היא שיש בה סוג של הכנסה פסיבית
ז"א התגמול מחברות הביטוח כולל עמלה חודשית על פרמיה שמשולמת. כך שאם בחודש מסויים עשיתם מכירות בהיקף של 4000 ש"ח פרמיה חודשית, את החודש הבא תתחילו עם הכנסה של 4000 ש"ח, כך שגם בחודש שהיקף המכירות בו קטן יותר (חודשי חגים וכדו') יש עדיין את ההכנסה הפסיבית שהיא נותנת מרווח נשימה ויכולת להתנהל כלכלית בצורה קלה יותר. כך שאפשר לבנות תיק לקוחות בעבודה קשה של שנה שנתיים ואח"כ יותר לשמר את התיק ולגייס לקוחות חדשים שיעבו את התיק הקיים.
כמו"כ היום על ייעוץ פנסיוני לוקחים בין 500 ל1000 ש"ח לשעת ייעוץ שזה גם תוספת יפה מאוד למשכורת.

ולשאלות...
רציתי לבדוק כמה זמן הלימודים ?
האם ניתן לשלב תוך כדי עבודה?
צריך רקע בשביל הלימודים? לימודים מאסיביים?
יש מלגות?
זה לא תחום עם מבחנים מאד קשים?
שהרבה לא עוברים אותם בקלות?
להוצאת רשיון צריך לעבוד 4 מבחני יסוד ועוד 2 מבחנים לקבלת התעודה וחצי שנה סטאז'.
למי שיש תואר בכלכלה או חשבונאות אפשר לקבל פטור על חלק מהמבחנים.
המבחנים הם יסודות הביטוח, כלכלה, חשבונאות, מימון וסטטיסיקה
אחרי שעוברים את 4 המבחנים האלו ניגשים ל-2 בחינות נוספות- מקצועית א' וגמר פנסיוני.
יש מבחנים מטעם הרשות לניירות ערך ורשות שוק ההון כל חצי שנה (בד"כ בחודשים מאי-יוני ונובמבר- דצמבר)
בשנים האחרונות העלו מאוד את הרמה של המבחנים כי השוק מוצף אבל מי שמשקיע ולומד, מצליח. אין סיבה לא לעבור אם לא משקיעים ולומדים.
(בדרך אגב, אמר לי מרצה בתחום שהמגזר החרדי עובר באחוזים הרבה יותר גבוהים מהמגזר הכללי, רואים שיש להם ראש טוב)
כל אחד יכול לבחור את מסלול הלימודים, לצורך העניין מי שיש לו זמן יכול גם לגשת ל-4 המבחנים ביחד.
אני אישית סיימתי את הלימודים תוך שנה וחצי כי הגעתי מהתחום ובשניים מתוך 4 המבחנים ידעתי את כל החומר כך שלא הייתי צריכה להשקיע בלמידה, כך שעשיתי בכל סמסטר 2 מבחנים וב"ה עברתי בכולם בפעם הראשונה.

רק לאחר שעוברים את 4 המבחנים אפשר לגשת לשלב הסטאז' ו-2 המבחנים הנוספים.

אפשר לשלב את הלימודים תוך כדי עבודה, יש סוכנויות/חברות ביטוח שמכשירות את העובדים תוך כדי עבודה וחלקן גם מממנות את הלימודים.

במקום הלימודים שאני למדתי יש אפשרות ללמידה אינטרנטית מה שהקל עלי מאוד לנהל את הלימודים בצורה שנוחה לי, שעות הערב, לא על חשבון הילדים, התקדמתי בקצב שלי בחומר וזה הקל עלי מאוד.

לגבי מלגות, אין לי מושג.

מקווה שעניתי על הכל, אם יש עוד שאלות בכיף!!!

bnoya

משתמש מקצוען
מה העלות של הלמודים?
כשאני למדתי זה היה באזור ה10,000 ש"ח, אני לא ממש יודעת כמה היום אבל לא מאמינה שעלה בהרבה ואני מדברת על הלימודים האינטרנטים שהם יותר זולים.
צריך לקחת בחשבון גם את העלויות של המבחנים, כל מבחן עולה באזור ה500-600 שקל

מושמוש:-)

משתמש מקצוען
אוקי, אני אסביר, אנסה לענות על הכל :)
צריך להבין שמה שיפה בעבודה בתחום הפנסיוני היא שיש בה סוג של הכנסה פסיבית
ז"א התגמול מחברות הביטוח כולל עמלה חודשית על פרמיה שמשולמת. כך שאם בחודש מסויים עשיתם מכירות בהיקף של 4000 ש"ח פרמיה חודשית, את החודש הבא תתחילו עם הכנסה של 4000 ש"ח, כך שגם בחודש שהיקף המכירות בו קטן יותר (חודשי חגים וכדו') יש עדיין את ההכנסה הפסיבית שהיא נותנת מרווח נשימה ויכולת להתנהל כלכלית בצורה קלה יותר. כך שאפשר לבנות תיק לקוחות בעבודה קשה של שנה שנתיים ואח"כ יותר לשמר את התיק ולגייס לקוחות חדשים שיעבו את התיק הקיים.
כמו"כ היום על ייעוץ פנסיוני לוקחים בין 500 ל1000 ש"ח לשעת ייעוץ שזה גם תוספת יפה מאוד למשכורת.

ולשאלות...

להוצאת רשיון צריך לעבוד 4 מבחני יסוד ועוד 2 מבחנים לקבלת התעודה וחצי שנה סטאז'.
למי שיש תואר בכלכלה או חשבונאות אפשר לקבל פטור על חלק מהמבחנים.
המבחנים הם יסודות הביטוח, כלכלה, חשבונאות, מימון וסטטיסיקה
אחרי שעוברים את 4 המבחנים האלו ניגשים ל-2 בחינות נוספות- מקצועית א' וגמר פנסיוני.
יש מבחנים מטעם הרשות לניירות ערך ורשות שוק ההון כל חצי שנה (בד"כ בחודשים מאי-יוני ונובמבר- דצמבר)
בשנים האחרונות העלו מאוד את הרמה של המבחנים כי השוק מוצף אבל מי שמשקיע ולומד, מצליח. אין סיבה לא לעבור אם לא משקיעים ולומדים.
(בדרך אגב, אמר לי מרצה בתחום שהמגזר החרדי עובר באחוזים הרבה יותר גבוהים מהמגזר הכללי, רואים שיש להם ראש טוב)
כל אחד יכול לבחור את מסלול הלימודים, לצורך העניין מי שיש לו זמן יכול גם לגשת ל-4 המבחנים ביחד.
אני אישית סיימתי את הלימודים תוך שנה וחצי כי הגעתי מהתחום ובשניים מתוך 4 המבחנים ידעתי את כל החומר כך שלא הייתי צריכה להשקיע בלמידה, כך שעשיתי בכל סמסטר 2 מבחנים וב"ה עברתי בכולם בפעם הראשונה.

רק לאחר שעוברים את 4 המבחנים אפשר לגשת לשלב הסטאז' ו-2 המבחנים הנוספים.

אפשר לשלב את הלימודים תוך כדי עבודה, יש סוכנויות/חברות ביטוח שמכשירות את העובדים תוך כדי עבודה וחלקן גם מממנות את הלימודים.

במקום הלימודים שאני למדתי יש אפשרות ללמידה אינטרנטית מה שהקל עלי מאוד לנהל את הלימודים בצורה שנוחה לי, שעות הערב, לא על חשבון הילדים, התקדמתי בקצב שלי בחומר וזה הקל עלי מאוד.

לגבי מלגות, אין לי מושג.

מקווה שעניתי על הכל, אם יש עוד שאלות בכיף!!!
וואו
תודה על התשובה המפורטת!
שואלת:
האם צריך ראש חזק או כישורים מסוימים כדי ללמוד ולעסוק בתחום?

bnoya

משתמש מקצוען
וואו
תודה על התשובה המפורטת!
שואלת:
האם צריך ראש חזק או כישורים מסוימים כדי ללמוד ולעסוק בתחום?
בכיף :)

צריך לאהוב את התחום כי אם לא אוהבים, הוא פשוט משעמם.
מי שהולך לכיוון של מכירות צריך לאהוב מכירות כדי להצליח למכור. בסופו של דבר זה מוצר דחיפה וצריך לדעת למכור אותו.
מבחינת העבודה עצמה, היא מגוונת ואין יום שדומה לשני, צריך לאהוב לעבוד עם אנשים, צריך יחסי אנוש טובים, המון סבלנות ורגישות. זה תחום שנחשפים בו למידע רגיש של אנשים, מכירים אותם במצבי קיצון (מחלות, קשיים משפחתיים, כלכליים וכדו') וצריך לדעת להכיל את זה, זה לא תמיד קל אבל מאוד מספק כי בסופו של דבר אין כמו לדעת שעזרת לבנאדם בשעה קשה.

bnoya

משתמש מקצוען
אני מבינה שלא צריך פה ראש מתמטי וכד'
לדעתי לא. יש את הלימודים של חשבונאות, מימון וסטטיסטיקה שבנויים על קצת מתמטיקה. אני אישית לא הכי חזקה במתמטיקה והלך לי בסדר גמור עם הלימודים, פשוט למדתי את זה כמו תוכי, בלי לחשוב ולנסות להבין מה ההסבר מאחורי זה, זה סתם כלל לכל הלימודים האלו, לא לחשוב יותר מידי ופשוט לדקלם את החומר, מי שחושב ומנסה להתחכם, נכשל

נעמה CPA

משתמש מקצוען
לגבי הלימודים של יעוץ פנסיוני,
בסמינר שלמדתי הייתה מסלול כזה ובאמת ממה שראיתי הרמה של המבחנים לא הייתה מאוד קשה
כמובן צריך ללמוד ולהשקיע אבל המבחנים עבירים לגמרי

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה