דרוש מידע סרפן מנקסט

היימישע מארגג'

משתמש רשום
לא יודעת- הפיצו את זה במייל...אני לא מצליחה לצרף לך את התמונה ששלחו עם זה, אבל זה בדיוק הסרפן הזה- בכל מקרה חייב בדיקה!

שעטנז!!!
קיבלתי להעביר הלאה:
היי בנות יש לי סיפור קצת מצמרר ,
קניתי לבנות שלי את הסרפן הזה ממש לפני שבוע וביום הראשון הלבשתי להם אותו והן היו כל כך מתוקות איתו שמחתי ושלחתי אותם לגן ,
כשחזרתי לאסוף אותם נודע לי שהבת הקטנה הקיאה על כל השמלה והגדולה פיספסה (אני מצינת שהיא אף פעם לא מפספסת)
אז כיבסתי והלבשתי שוב אחרי כמה ימים ושוב זה חזר על עצמו !!
אמרתי לעצמי יש איזה משהו רע לבגד הזה
הלכתי לישון והתעוררתי בבוקר ואמרתי לבעלי שעטנז!!!!!!
התקשרתי לאבא שלי ושאלתי אותו איך בודקים את העניין. מבדיקה קלה על התוית של הבגד נמצא שהוא עשוי מפשתן וצמר כלומר הבגד הוא שעטנז גמור!!!!!
מכיוון שנקסט זה אתר מהרבה מאוד אנשים קונים דרכו ובטח הרבה לא יודעים...רוצה להפיץ שמי שמכירה משהוא שיש לו את הסרפן הזה מ *NEXT* 'נקסט' הוא *שעטנז גמור* וזה איסור דאורייתא!
בתפילה שלא ניכשל.

שוקולד וחצי

משתמש פעיל
לא יודעת- הפיצו את זה במייל...אני לא מצליחה לצרף לך את התמונה ששלחו עם זה, אבל זה בדיוק הסרפן הזה- בכל מקרה חייב בדיקה!

שעטנז!!!
קיבלתי להעביר הלאה:
היי בנות יש לי סיפור קצת מצמרר ,
קניתי לבנות שלי את הסרפן הזה ממש לפני שבוע וביום הראשון הלבשתי להם אותו והן היו כל כך מתוקות איתו שמחתי ושלחתי אותם לגן ,
כשחזרתי לאסוף אותם נודע לי שהבת הקטנה הקיאה על כל השמלה והגדולה פיספסה (אני מצינת שהיא אף פעם לא מפספסת)
אז כיבסתי והלבשתי שוב אחרי כמה ימים ושוב זה חזר על עצמו !!
אמרתי לעצמי יש איזה משהו רע לבגד הזה
הלכתי לישון והתעוררתי בבוקר ואמרתי לבעלי שעטנז!!!!!!
התקשרתי לאבא שלי ושאלתי אותו איך בודקים את העניין. מבדיקה קלה על התוית של הבגד נמצא שהוא עשוי מפשתן וצמר כלומר הבגד הוא שעטנז גמור!!!!!
מכיוון שנקסט זה אתר מהרבה מאוד אנשים קונים דרכו ובטח הרבה לא יודעים...רוצה להפיץ שמי שמכירה משהוא שיש לו את הסרפן הזה מ *NEXT* 'נקסט' הוא *שעטנז גמור* וזה איסור דאורייתא!
בתפילה שלא ניכשל.

זה סיפור משנה שעברה שבסוף התברר כפייק.
יש על זה אשכול שלם באתר

blush

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש למישהו מידע מאומת מנסיון?

shiralove

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם אם כמה אנשים בדקו ויצא נקי כל בגד שעשוי מצמר צריך לבדוק מנסיון!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה