סרטונים מחתונה שבוע שעבר עם הקלידן אא דויטש והזמר אלי מילר

• פותח הנושא aad
  • פורסם בתאריך

aad

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מדהים. הלהטוטים, העצירות הדיסטורשנים והפסנתרים הלטיניים בהורה...
רק אם אתה רוצה פרגון / ביקורת אמיתיים על המקצבים והביצועים היה עדיף שתעלה הקלטה פנימית.
אגב, אני אחיו של המתחרה שלך בקלידנים יוני קאהן, מה שאומר שהוא צריך להתחיל להזהר יותר. מה שודאי שהביצוע שהורדת שם בלייב היה מעבר לכל ציפייה, ולקחת את הבכורה מכל הקטעים האחרים בתכנית כולל של השופטים, חוץ מ(אולי) הקטע שהוריד פעם מושמוש והמזרחי של ביתן.
אבל גם לך לא כדאי לזלזל באחי, הוא עלול להפתיע אותך עם סקסופון מלחיץ או גיטרה מסוממת שתשאיר אותך בהלם...
קיבלתי תודה.............
ואני נורא מעריץ של אח שלך שתדע...
וגם עליך שמעתי דברים מטורפים וגם המקצבים שלך הזויים

קלרנית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יפה מאד. נהניתי מההרמוניות המקוריות (האקורדים)
גם אני אוהב לעשות כאלה דברים, (להפתיע באקורדים לא צפויים, כאילו לצאת לאיזה הרפתקה קלה ולחזור...)

חדש על המדף

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
קודם כל תודה, דבר שני יכול הרבה יותר אבל אתה יודע זה תלוי בנשפן....
ואגב הנה ביצוע של 'שלום עליכם' שעשיתי ביום שישי לרגל המצב, באולפן הביתי שלי בשילוב של אקורדיון וטרומבון, מעניין....
אתה פשוט מוכשר ברמות מטורפות !!!!!
תמשיך להפתיע אותנו עם היכולות שלך......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה