סרטון תדמית על חריש - היכנסו ועשו לייק - חשוב ביותר

יוס...

משתמש רשום
אוי חבל שסגרו..
אוקי, היום הייתי בחריש לקבל מפתח.
אתם שואלים האם ראיתי אברכים ברחובות ???
טוב זה היה באמצע סדר א'....
אבל בכל אופן ראיתי.

וגם שנודע לי שהקהילה של תולדות אהרן בנויה מ 12 אברכים שקנו דירה בבצוותא ועוד כ 14 ששוכרים.
"והקו מהדרין חריש" הנודע בשמו הטוב שעשה עימי חסד... היה רכב של 7 מקומות מחברת KIA :D
ולמה אני כותב את זה, כי הופתעתי מאוד איך מ 30 אברכים ניתן לעשות רוח בכל הארץ שחריש היא העיר השלישית של תולד"א. כל הכבוד להם.

יש מה ללמוד...

וגם המנהל עבודה טען לי שהוא שמע שהשטח של יחד 16 יהיה ביכ"נ ולא מעון כפי שנטען עד היום. [ בין בניין 41 ל 42. ]

קבצים מצורפים

• העמדה.png
    העמדה.png
    1.4 MB · צפיות: 50
D

Deleted member 64624

אורח
כי הופתעתי מאוד איך מ 30 אברכים ניתן לעשות רוח בכל הארץ שחריש היא העיר השלישית של תולד"א. כל הכבוד להם.
צריך בהחלט ללמוד מהם עקשנות

עובד ה'

משתמש פעיל
אברכים ברחוב באמצע סדר א'?
לא יכול להיות!!
אולי יצאו להתאוורר כמה דקות, אחרי שטייגען רצוף....
הוא מסתלבט עליך.....מה אתה כועס?
אם ההנהלה תראה את הפרצוף העצבני, הם יסגרו גם את האשכול הזה... :rolleyes:
חבל ....עד שמשהו נשאר לפליטה.....

עובד ה'

משתמש פעיל
במקום שיסבירו למה הם חסמו....ישר חוסמים גם את זה !!
@צחי יצחק תרים את הכפפה, כמו שאתה יודע.... :rolleyes:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה